Leto už nevyzerá ako vzdialený sen z vašej minulosti, nikdy sa nikdy zopakovať. Takže na počesť nakoniec obchodujúcich svetrov na plavky sme zhorili niektoré ľahšie cestovné od spoločnosti Starbucks. Tu je 10 nápojov s menej ako 100 kalórií (pri objednávke veľkosti “vysoká”).

1. Cold Brew Coffee: Áno, blížime sa k najslávnejšiemu ročnému obdobiu roka: sezóna studenej varenie! Starbucks’s cold brew má asi 5 kalórií a 0 gramov cukru. Dokonca aj keď pridáte 2 percentné mlieko, stále máte okolo 25 kalórií a 2 gramy cukru.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Spontánne oslavy sezóny s ľadovou kávou. # IcedCoffee #Regram: @ capturelifeq8

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Starbucks Coffee ☕ (@starbucks)

2. Ľadová káva: Ak užívate ľadovú kávu nesladenú, má menej ako 5 kalórií a 0 gramov cukru. Ak požiadate o “ľahko osladené” ľad, stále máte len hodinky asi na 60 kalórií a 15 gramoch cukru.

3. Iced Caffè Americano: To znie super super, ale je to len espreso výstrely pokryté vodou, ktorá produkuje vrstvu krému. Podávané na ľade, je to 10 kalórií a 0 gramov cukru.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Ľadová chudá moka! Môj nový fav a málo kalórií! ������ teraz sa necítim tak hrozne ísť do #Starbucks! #icedskinnymocha #nottobad #nomorecravings

Príspevok, ktorý zdieľa Lindsey�� (@linnnwhoa)

4. Iced Skinny Mocha: Ľahké otáčanie na mochas. Tento výrobok je vyrobený z hubenej močovej omáčky, espresa a netučného mlieka, ktorý sa pridáva až do štíhlej 90 kalórií a 7 gramov cukru.

5. Starbucks štvorček na ľade: Keď budete vážne ťahať. Toto má chladené espreso zmiešané s 2 percentným mliekom, ľahko osladené a má 70 kalórií a 11 gramov cukru.

6. Teavana Shaken Iced Tea: Tieto ľahko osladené čaje pochádzajú z Passion Tango, čiernej a zelenej a majú 60 kalórií a 15 gramov cukru.

7. Teavana Shaken Sweet Tea: Obrázok: Chladenie na verande v teplom popoludní s šálkou sladkého čaju v ruke. Tento čierny čaj je osladený cuketovým cukrom a má 80 kalórií a 19 gramov cukru.

8. Osviežovače Starbucks: Tieto nápoje sa vyrábajú v sklade so skutočnou ovocnou šťavou a zeleným extraktom z kávy. Berry ibištek má 60 kalórií, 12 gramov cukru. Cool Lime má 45 kalórií a 11 gramov cukru. A Strawberry Acai má 80 kalórií a 16 gramov cukru.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

# # Káva Starbucks # lightfrappachino # karamel (5.5syns) # leto # nápoj # ľadový # Slimming World # slimmingworlduk # slimmingworldsupport # slimmingworldmafia # ��

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Kass (@ trying2beahealthierme)

9. Espresso Light Frappuccino Zmiešaná káva: Ak sledujete svoje pozície, nemusíte sa vzdať Frappes. Táto možnosť sa vyrába bez mliečneho mlieka a má iba 80 kalórií a 16 gramov cukru.

10. Evolúcia čerstvých sladkých zelených a citrónov: Pre odšťavovače vonku, táto možnosť má 100 kalórií a 19 gramov cukru.

Nasledujte Delish na Instagram.