Každý vie, že sledovanie športu je exponenciálne lepšie, keď sú zahrnuté krídla a pivo a Buffalo Wild Wings je miesto, kde trifecta zábavy prichádza spolu. Bolo by ťažké nájsť miesto so širšou škálou príchute chuťových nápojov a vízia viacerých televízorov, ktoré sa prelínajú každým predstaviteľom športu, stačí na to, aby dospelých mužov k slzám. Z týchto dôvodov každý športový fanúšik, ktorý stojí za svoju solu, strávil hodiny v tomto reťazci s nadšením svojho tímu, ale určite si budete chcieť prečítať, ako B-Dubs prišiel byť pred roztrhnutím do ďalšej objednávky vykostených krídel.

1. Všetko začalo v kampani v štáte Ohio State

Jim Disbrow a Scott Lowery boli obchodnými partnermi žijúcimi v Columbuse, Ohio, keď sa bál túžba po kuraciach krídlach typu Buffalo. Neboli schopní vystopovať chrumkavú omáčku kdekoľvek v okolí, takže si vyrobili vlastnú zmrzlinu a otvorili svoju prvú reštauráciu v areáli Ohio State University v roku 1982. Reťaz je teraz so sídlom v Minneapolise v Minnesote, ale mnohé miesta sú stále umiestnené v blízkosti vysokoškolských areálov, aby sa študenti podarili opraviť.

byvol Wild Wings
Buffalo Wild Wings

2. Pôvodný názov bol Buffalo Wild Wings & Weck

Zakladatelia slúžili svojim podpisovým krídelám spolu s ďalším favoritom Buffalo-oblasti: hovädzie mäso na Weck. Sendvič sa skladá z horúceho pečeného hovädzieho mäsa na kummelweck roll, posypaný kosher soľ a kmín semená. Hoci ľudia z New Yorku milujú veci, kuracie krídla boli viac populárne a sendvič bol vynechaný z menu, rovnako ako názov reštaurácie. Teraz sa v krátkosti označuje ako B-Dubs, čo je registrovaná ochranná známka!

3. Existuje viac ako 1.120 miest a počítanie

Spoločnosť B-Dubs otvorila svoje pobočky po celých Spojených štátoch a v roku 2011 dokonca išla na medzinárodnej úrovni s expanziou do Kanady. Teraz si ľudia môžu pochutnať na športovom bare v Mexiku, na Filipínach a v Dubaji. Ďalšími krokmi sú Saudská Arábia, India a Panama, pretože reťazec sa zameriava na 1700 miest v celej Severnej Amerike a 400 medzinárodne v najbližších 10 rokoch.

byvol Wild Wings

Buffalo Wild Wings

4. Vyklepané krídla sú veľkí finančníci

Nie je prekvapením, že najlepším predajcom v ponuke sú kuracie krídla! Tento reťazec každoročne predáva takmer 2 miliardy krídel – to je viac ako 1 miliarda vykostených krídel a asi 768 miliónov tradičných, alebo 27 miliónov za týždeň v priemere. Počas marného šialenstva v roku 2015 údajne predali viac ako 100 miliónov. WOW.

byvol Wild Wings

Buffalo Wild Wings

5. Buffalo divoká krídla vyskúšajú taco biz

Kráľský kráľ sa rozhodol ponoriť špičku do iného rýchlo náhodného konceptu a na jar roku 2016 získal väčšinový podiel v reťazci R Taco (predtým Rusty Taco), ktorý slúži “tacos v uličnom štýle”, pivo a margy na lacnom.

6. Reťaz je najväčším lietadlom čapovaného piva v krajine

Zastúpenia zvyčajne ponúkajú minimálne 20 (a až 30) čapovaných pív a zákazníci to naozaj zahmlí! Okrem národných značiek, ako je Sam Adams, očakávajte, že na kohútiku nájdete regionálne ponuky od remeselných pivovarov.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Vychutnajte si dovolenkové svetlá. S mierou, samozrejme.

Príspevok zdieľaný Buffalo Wild Wings (@bwwings)

7. B-Dubs je vážny šport

Značka je “Krídla, pivo, šport.” a na treťom prvku nestratia. Servery a barmani sa obliekajú do zariadení B-Dubs, ktoré sú navrhnuté tak, aby vyzerali ako dresy a aktívne oblečenie. V roku 2015 reťaz zaviedla aj “hosťovských kapitánov” na zmenu televíznych kanálov, ponúkanie pív a vzoriek omáčok a hranie hier so zákazníkmi počas veľkých športových podujatí. Nehovoriac o tom, že značka sponzorovala Buffalo Wild Wings Citrus Bowl v rokoch 2015 a 2016!

byvol Wild Wings Citrus Bowl

Buffalo Wild Wings

8. Reštaurácie sú stále high-tech

Televízory slúžili na prehrávanie hudobných videí, ale keďže sa miesto stalo populárnym cieľom sledovania športu v priebehu rokov, museli si hrať v gadget oddelení. Vďaka novému dizajnu reštaurácie Stadia môžu zákazníci využiť 30 a viac plochých obrazoviek s vysokým rozlíšením, ktoré sa tiahnu od steny k stene, strategické sedenie a najmodernejší zvuk a video. Myšlienkou je napodobniť pocit, že sa nachádzate vo vnútri skutočného športového štadióna, a videohierka len pridáva zábavu. Tabletový systém je tiež spustený, aby sa zlepšilo pohodlie tým, že si zákazníci objednali a zaplatili priamo na svojom stole bez pomoci servera.

byvol Wild Wings

Buffalo Wild Wings

9. Majú vlastnú lahôdku

Existuje 21 podpisových omáčok, od mierneho sladkého grilovania po veľmi obávané Blazina. Spoločnosť B-Dubs ‘Sauce Lab vyvíja nové príchute, aby zákazníkom olizoval prsty a navyše pravidelne opätovne uvoľňuje chutné príchute ako Wicked Wasabi a Ghost Pepper. Dávajte pozor na Summer Shandy a Strawberry Sriracha, debutujte v máji 2016.

byvol Wild Wings Sauces

Buffalo Wild Wings

10. Môžete si vziať Blazin ‘Wings Challenge

Zákazníci, ktorí si myslia, že dokážu odobrať teplo, môžu otestovať svoje chuťové poháriky jedením 12 najhorúcejších krídel v reštaurácii za menej ako 6 minút. Uistite sa, že dodržiavate pravidlá: Žiadne nápoje, žiadne namáčacie omáčky, žiadne pukanie a absolútne žiadny plač. Ak dokončíte výzvu, vezmeme si zadarmo tričko!

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Viete, koľko budete potrebovať.

Príspevok zdieľaný Buffalo Wild Wings (@bwwings)

11. Existujú značné zľavy

Šťastná hodina vám prináša zľavy na zmiešané nápoje, domáce toky a remeselné a prémiové pivá, plus 4 kusy ako tacos, čipy, smažená zelenina, mozzarella tyčinky a queso. Šťastná hodina trvá od pondelka, utorka, štvrtok a piatok od pondelka do pätnásť hodín a celý deň v stredu. Získajte zľavnené krídla po celý deň aj na utorok v utorok a vo vyčistených štvrtiach!

Kód PIN pre neskôr:

obraz

Nasledujte Delish na Instagram.