Ak ste nikdy nemali Pop-Tart, niektorí sa môžu spýtať, či ste niekedy mali detstvo (nie my, ale určite niekto). Sú jedným z tých najdôležitejších potravín z detstva, ako sú hlúpe polevy s hrozienkami alebo hrozienkami.

V posledných rokoch sa však značka stáva inovatívnejšou ako kedykoľvek predtým, čím uvoľňuje všetky druhy bláznivých nových príchutí – mrazené vodné melóny, javorové slaniny a čokoládové cesto cookie cesta – napríklad, čo nás urobilo hlbokým ponorom do klasiky, aby sme sa dostali príbeh za ikonou toasterov.

1. Dabbling in Drinks.

Nie, nehovoríme o alkohole s príchuťou Pop-Tart (tie obrázky Pinnacle-esque cirkulujúce on-line sú, smutne, vtip), ale značka pracuje na nápojovom partnerstve a uvoľňuje dve nové vône Pop-Tarts s A & W tento máj: Root pivo a Orange Crush.

V oboch topánkach s glazúrou je náplň naplnená sóda, ktorá trvala trochu času, aby sa dosiahlo správne.

“To je jedna z vecí, ktoré začíname skúmať – viac chuťových mashupov, ktoré sú zaujímavé a jedinečné,” hovorí marketingová riaditeľka Angela Gusse. “Poznáme spotrebiteľov, najmä dospievajúcich, milujú neočakávané chute.”

koreň Beer Pop-Tarts
Pop-koláče

2. Tiež inšpirovali výstrel.

Aj keď Pop-Tarts nemusia oficiálne mať svoje vlastné alkoholické nápoje, to neznamená, že šikovní barmani sa nepokúšali vytvoriť si vlastnú cukrovú zmes. Viacero stránok obsahuje zoznam “Wild Berry Pop-Tart Shot”, ktorý je v podstate rovnomerný mix divokej vodky, smirnoffovej vodky a jahodovej schnappy.

3. Tri chuťové jedlá vyčerpá zvyšok.

V priebehu rokov Pop-Tart vydala desiatky chutí, ale dve klasiky prekonali zvyšok: Frosted Strawberry a Brown Sugar Cinnamon. Novší prírastok, S’mores, zaokrúhľuje tri najpredávanejšie chute v histórii spoločnosti, hovorí Gusse.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Raňajky šampiónov Viem, že je to technicky jarné, ale na zemi je sneh, takže maľujem vo všetkých pružných farbách a dúfam, že príroda dostane nápovedu.

Príspevok zdieľaný ��sarah (a josh ��) �� (@hazel_and_bean) na

4. V reštaurácii NYC sa nachádzala reštaurácia s umelým pokrmom.

V roku 2010 spoločnosť otvorila Pop-Tarts World v Times Square, dočasnom obchode s predajňami rôznych druhov pop-Tarts, ako sú sushi (tri príchute pečivo zabalené v ovocnom balení) a škoricové kotúče zakončený rozpadnutými Pop-Tarts, New York Times hlásených.

5. Niektoré obchody predávajú chuť, ktoré nemôžete nájsť nikde inde.

Podobne ako M & Ms a Oreo, Pop-Tart často spolupracuje s maloobchodníkmi na vytváraní chuťov s obmedzeným vydaním, ktoré nájdete iba v tomto obchode. Napríklad v klubu Sam’s môžete zablokovať vlastenecké pečivo na čajové pečivo Red, White and Berry, ktoré obsahuje čerešňovú výplň, modrú poleva a biele hviezdicovité postreky na vrchole.

Red, White & Berry Pop-Tarts

Flickr / Mike Mozart

6. Ľudia naozaj diskutujú o tom, ako ich jesť.

Na centrále Pop-Tarts v Michigane je tu jedna otázka, ktorá rozdeľuje spoločnosť ako žiadna iná: by sa mali opekat Pop-Tarts?

“Vyvolali sme rozhovory o tom,” zasmial sa Gusse. “O polovicu prisahajú, že by mali byť opekané a druhá polovica tvrdí, že to úplne nemôžu byť. Ľudia to môžu byť veľmi vášniví.”

7. Pop-Tarts inšpirovala pieseň “Family Guy”.

Karikatúra slávne oslavuje a spieva zábavu v pop kultúre a Pop-Tarts nie sú výnimkou. V roku 2014 začnú dve hviezdy show Peter Griffin a Quagmire založiť ľudovú kapelu a budú mať celú pieseň venovanú tomu, ako “dobre” je dať maslo na Pop-Tart.

Mohli by sme ďalej rozvinúť, ale aj tak by ste to mohli vidieť pre seba: