1

KIND Category Management Associate

Začať deň bez raňajok je ako opustenie domu bez obuvi. #RiseandKIND s chutnými celými zrnami, aby ste mohli byť v najlepšom stave (aj káva pomáha).

Príspevok zdieľaný spoločnosťou KIND Snacks (@kindsnacks)

New York, NY

Ak ste sa špecializovali na obchod, psychológiu alebo riadenie potravín, predajná a marketingová úloha spoločnosti KIND by mohla byť vašou uličkou. Poskytnete podporu a pohľad na tím predaja v teréne, ktorý vám pomôže zvýšiť predaj zdravých občerstvenia značky KIND.

Tu môžete požiadať o prácu.

2

Cleveland Kraut veľvyslanec značky

�� �� �� E H I A W – – – CL CL CL CL CL CL �� �� �� �� �� �� �� �� �� �� �� �� �� �� �� �� �� �� �� �� �� �� �� �� �� Hummus + Kraut! Spájali sme sa s našim šéfom bestie @ thatswhatsheeats a našimi super chutnými priateľmi @ithacacoldcrafted, aby štyrom šťastným víťazom získali báječný, vegánsky priateľský a bezlepkový zážitok, aby si tento rok v lete prebrali jedlo ��. 2 sady priateľov získajú zmiešaný prípad @ithacacoldcrafted hummus a zmiešaný prípad @Clekraut! �� VSTÚPIŤ: Označte svoje bestie v komentároch nižšie, aby ste získali súpravu výhier! , Sledujte @ithacacoldcrafted, @thatswhatsheeats a @Clekraut vyhrajte! , Môžete zadať toľkokrát, koľko by ste chceli. �� Položky iba v USA. , 2 skupiny priateľov budú náhodne vybrané pre celkovo 4 víťazov. Oznámila tu vo štvrtok 24. mája!

Príspevok zdieľaný Clevelandom Krautom (@clekraut)

St Paul, MN

Máte radi, aby ste držali krok s trendmi v oblasti zdravých potravín a vždy nechajte vašu chladničku zásobenú probiotikami? Cleveland Kraut hľadá niekoho, ako ste vy, hostiteľské demo produktov a odbery vzoriek, sledovanie predaja, fotografovanie pre sociálne médiá a vo všeobecnosti pôsobia ako tvár značky.

Tu môžete požiadať o prácu.

3

Zástupca teritória BASEMAKERS

Nikdy sa nevzdávaj! @ bulletproof ⚡️ # basemakers

Príspevok zdieľaný používateľom BASEMAKERS (@basemakers)

Viaceré miesta

BASEMAKERS pracuje s nápojovými značkami ako Bulletproof, Health-Ade a Pure Coconut Water. Hľadajú poľných zástupcov vo Philadelphii, Tampa, Houstone a ďalšie, aby navštívili obchody s potravinami a udržiavali kľúčové vzťahy s účtami. To určite nie je práca na stole!

Tu môžete požiadať o prácu.

4

La Flor Spices obchodný zástupca

La Flor spúšťa #whitehouse tento #autumn #keepitspicy

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Laflor Spices (@laflorspices)

Hauppauge, NY

Táto úloha zahŕňa 75% cestovanie, takže potrebujete platnú licenciu na podanie žiadosti. Budete tráviť čas jazdy okolo Nassau County, NY, predávať La Flor’s korenie veľkým a malým maloobchodníkom. Možno budete musieť pracovať nejaké sobotné ráno, ale La Flor ponúka plné výhody a pozitívnu atmosféru.

Použite tu úlohu.

5

Zaro’s Family Pekárske pečivo a Bagel Baker

a žiadny obedný obed by nemal byť bez nášho podpisu domácej misky cookie ����������

Príspevok zdieľaný Zaro’s Family Bakery (@zarosfamilybakery)

New York, NY

Hľadáte, aby ste dostali špinavé ruky? Láska challah a čierne a biele cookies? Táto pekárka rodiny NYC hľadá pekára na plný úväzok!

Tu môžete požiadať o prácu.

6

Veľvyslanec značky Sugar Mountain

Naša “najlepšia” Mac a syr je dokonalosť. To je všetko. #macandcheese #cheesygoodness #foodie #seattle #eatlocal #seattleeats #lovemacandcheese #tasty #yum #happiness #love #food #forkyeah #noms

Príspevok zdieľaný Beecher’s Handmade Cheese (@ beecherscheese)

San Francisco, CA

Potravinárska spoločnosť za značkami, ako je Beecher’s Handmade Cheese, Mäsiarsky stôl a cestoviny & co, zamestnáva veľvyslanca značky v Kalifornii. Ideálny kandidát je zvedavý k jedlu a vášnivý vplyv na zmenu spôsobu, akým Amerika žije.

Tu môžete požiadať o prácu.

7

Vegan Rob’s Operations Assistant

Dostaňte sa na tento prezident, práve včas na deň svätého Patrika! Prejdite na stránku @veganscancook a môže ísť s tebou šťastie írskych! ������Repost z @veganscancook #GIVEAWAY TIME! ☘️Znajdite šťastie okolo! Som nadšený, že od dnešného dňa ohlásím fantastický deň svätého Patrika #giveaway! Spojil som sa s @veganrobs & @ coconutbowls, aby som dal 1 šťastnému víťazovi niektoré úžasné Vegan Robs občerstvenie a sadu kokosových misiek. Ako hrať: 1. Páči sa mi tento obrázok 2. Sledujte @veganscancook, @veganrobs a @coconutbowls 3. Označte svojho priateľa, ktorý máš šťastie, že máš vďaka @veganrobs & @coconutbowls za sponzoring prezradí! [Súťaž končí 03/17 otvorená len pre obyvateľov USA a Veľkej Británie. Táto prezradícia nie je pridružená ani sponzorovaná instagramom.] #Vegan #govegan #vegansofig #plantbased #plantbaseddiet #compassion #liveandenjoy

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Vegan Rob (@ veganrobs)

Sea Cliff, NY

Nemusíte byť vegan, aby ste mohli podať žiadosť, ale mali by ste milovať zdravé občerstvenie. Ako koordinátor Asistenta operácií / logistiky pomôžete riadiť výrobu, koordinovať zásielky a pomáhať s udalosťami.

Apple pre prácu tu.