1

Ukážka už nie je na BBC v U.K.

Paul Hollywood, Mel Giedroyc, Mary Berry, Sue Perkins

Getty ImagesDave M. Benett

Späť v roku 2016, spoločnosť, ktorá vyrábala Veľká britská pec vypnutá zasiahla lukratívnu novú dohodu s kanálom 4, čo znamená, že nové epizódy prehliadky by sa vyskytli v tejto sieti namiesto BBC. Fanúšikovia sa o tomto rozhodnutí zúrili, nazývali ho chybou v hotovosti a znepokojujúcimi, ako reklama bude mať vplyv na show, pretože BBC nevydáva reklamy. Keď streamujete, reklamy sa nezobrazia a prezentácia sa zachová rovnako ako obvykle.

2

Ahoj, Mary Berry. Ahoj, Prue Leith.

Prue Leith

Getty Images

Po prehliadke odišiel z BBC, Mary Berry sa rozhodol zostať v sieti skôr ako nasledovať Upiecť na kanál 4. Ale Paul Hollywood sa rozhodol zostať na show. Takže je teraz spárovaný s Prue Leithom, reštaurátorom a spisovateľom kuchárov, ktorý predtým bol sudcom Veľké britské menu a Moje pravidlá kuchyne. Ona tiež vie, ako skalnatý pár jasných okuliarov.

Prue robí obdivuhodnú prácu, ale nikto iný nie je Mary Berry a jej neprítomnosť sa cíti počas celej predstavy. Prue odhalila, že sa pokúsila vzdávať hold Márii, ktorá je dlhoročnou priateľkou, že má na sebe zásterek, ktorý čítal “Čo by Mary urobil”, ale táto myšlienka sa pohnula počas UpiecťJe finále.

3

Aj hostitelia sú odlišní.

Veľká britská karoséria. #GBBO

Príspevok, ktorý zdieľal The Great British Bake Off (@britishbakeoff)

Mel Giedroyc a Sue Perkins sa stretli s Máriou a rozhodli sa, že sa s novou výstavou nebude držať. Nové sezóny predstavujú dva úplne nové hostiteľov, Sandi Toksvig a Noel Fielding. Možno rozpoznáte Sandiho z jej doby, v ktorej sídli britská trivia série QI, keď prevzala od Stephena Fryho. A možno by ste poznali Noela The Mighty Boosh.

Sandi a Noel prinášajú nepochybne húževnatú atmosféru, a to nielen kvôli ich absurdnému výškovému rozdielu. A ak ste boli zvedaví, obaja noví hostitelia dostávajú rovnaké odmeny.

4

Na PBS už nie je vetranie.

Sandi Toksvig, Paul Hollywood, Prue Leith, and Noel Fielding

Love Productions

Skôr, ak ste chceli sledovať Veľká britská výstava pečenia v Spojených štátoch by ste sa mohli najprv pozrieť na sezóny na PBS. Táto sieť vysielala sériu BBC a potom tieto epizódy neskôr skončili na Netflixe. Ale podľa Hollywoodský reportér, Netflix bude teraz prvým miestom pre letecké epizódy show v Spojených štátoch.

5

Nepoužívajte Google obsadenie, kým neskončíte so sezónou.

Nech začne pečať! #GBBO

Príspevok, ktorý zdieľal The Great British Bake Off (@britishbakeoff)

Sezóna, ktorá narazí na Netflix, skutočne vysielala minulý rok na kanáli 4, čo znamená, že tam sú tuny spoilerov vonku online. Dokonca aj Prue, ktorý bol v inom časovom pásme, keď finále vysielal, nesprávne tweeted meno víťaza pred fanúšikmi dokonca sa pozerať na epizódu live.

A nová sezóna, ktorá okamžite neprestane na Netflixu, vysiela na kanále 4 túto sezónu. Takže ak vy Google, dostanete rozmaznaný nielen za jednu sezónu, ale potenciálne dva. Zvážte sa varovanie.

6

Nebudete musieť dlho čakať viac.

Na začiatok životopisu. #GBBO

Príspevok, ktorý zdieľal The Great British Bake Off (@britishbakeoff)

Po tom, ako skončíte 10 epizód v novej sezóne, ktorá prichádza na Netflix 31. augusta, nebojte sa – príde čoskoro viac. Netflix hovorí, že do budúceho roka pridá budúcu sezónu, a ďalšie na jeseň roku 2019. A budú tu špeciálne prázdninové akcie plánované na rok 2018, 2019 a 2020.

7

A môžete stále viac sledovať Mary Berry.

mary Berry Opens RHS Wisley Flower Show

Getty ImagesPeter Macdiarmid

Netflix oznámil, že prúdia novú zbierku, Veľká britská výstava pečenia: začiatky, Netflix zasiahla neskôr v roku. Táto zbierka bola prvýkrát vysielaná v roku 2012, takže sa rozhodne zúčastní Mary Berry. V týchto dňoch Mary hostí niekoľko relácií na BBC, od Mary Berry je rýchle varenie na Najlepší domáci kuchár v Británii na Mary, Mel a Sue’s Surprise Party, v ktorom sa opäť spojila s bývalým Upiecť hostitelia. Bohužiaľ, žiaden z nich nie je k dispozícii na streamovanie v Netflixe v štátoch.