Keď matka hovorí, že nie je, aby jej dieťa dostalo rýchle občerstvenie na večeru, väčšina detí buď rozžmýkala vo svojej izbe, vrhla na seba oči, alebo inak kňučala, než bude jesť čo je na stole. Deväť rokov starý Kinsley James urobil niečo WAY viac produktívne, keď jej Taco Bell žiadosť bola odmietnutá, a ona pristála jej koncert predstavovať na výročnom stretnutí rýchleho potravinového reťazca.

Príbeh začína veľmi relatívne: Kid chce tacos. Kid požiada mama, aby šiel do Taco Bell. Mama, ktorá len dala jej “pohodlné nohavice”, hovorí nie. Odtiaľ odvracia, všetko vďaka nedávnej presvedčivej písomnej lekcii Kinsleyho v škole.

Na ABC12, Kinsley napísal list Taco Bell, ktorý jej mama neskôr posta na Facebook.

obraz
FacebookCindy Prevo

V ňom povedala: “Dnes som naozaj chcela Tacos, ale moja mama sa mi nepodieľala a ja som len deväť, takže nemôžem ísť.” Potom priniesla zoznam dôvodov, prečo by Taco Bell a široká verejnosť mali prospech z dodávky T.Bell. Vzorka:

  • Čo keby niekto mal operáciu a nemohol ísť?
  • Ak sa cítite leniví, ale naozaj chcete nacho hranolky.
  • To je spôsob, ako zarobiť viac peňazí.

    Je to šikovný cookie! Keď Taco Bell zachytil vietor listu, zavolali Kinsleyho, aby zistil, či si bude chcieť prečítať jej list na konvencii spoločnosti neskôr tento mesiac v Las Vegas. Viac ako 400 majiteľov franchise bude prítomných, plus prezident Taco Bell. Aj keď je pochopiteľne “trochu nervózna”, bude tam.

    Podľa ABC, prezident Taco Bellovej pre komunikáciu uviedol, že Kinsleyho list “potvrdzuje potrebu, aby spoločnosť pokročila s plánmi poskytovania doručovateľských služieb”. A môže sa to diať skôr skôr než neskôr – v Indianapolis, IN, prebieha pilotný program s plánmi nakoniec zaviesť dodávku na celom svete. Nacho fry fanúšikovia po celom svete ďakujem za vašu pomoc, Kinsley!