$ 3 Pupusas od Pupusa Lady

Môj obľúbený brunch pupusa! La Frijolera! #rouxcarre #eatingnola # mesoamericanfood # nola # brunch # brunchtime # brunchnola # nolabrunch

Príspevok zdieľaný The Pupusa Lady (@thepupusalady)

Úprimne sa tu nemôžete pokaziť – v nálade s jednoduchým trojzubcom pupusa? Alebo jeden s trochou loroka kvetu zmiešaného s mozzarellou? A čo La Mixta s fazuľami, syrom, paradajkovou omáčkou a pancetou? Každý z nich je len 3 doláre, čo znamená, že môžete mixovať a prispôsobiť sa obsahu vášho srdca (a žalúdka).

5 dolárov Tacos na Felipe’s Taqueria

Niekoľko chutných autentických mexických pokrmov, ktoré sme vybrali na Fox 8 pre #CincodeMayo ..yum!

Príspevok, ktorý zdieľa mexická Taqueria Felipe (@felipesnola)

Dos tacos v tejto kantíny sú len 5 dolárov. Zahŕňajú dve mäkké kukuricové tortilly naložené s vašim výberom plnenia (všetko od grilovaného kuracieho po chorizo, al pastor, carnitas, krevety a grilované zeleniny), ako aj cilantro, cibuľu a guacamolilovú omáčku. K dispozícii je tiež pekný dlhý burrito (6 dolárov) a obrie tortilla misa taco šalát (7 dolárov) v menu. Vážne, možno budete chcieť niekoľkokrát zasiahnuť túto francúzsku štvrť.

$ 6 Bahn Mi v kaviarni Lilly’s

Grilované bravčové mäso a pikantné tofu bahn mi umyli ľadovým chryzantémovým čajom. Yer boi @ mcobeah slurrrpin ‘na niektoré kurčatá a prepelice vajíčko pho. Utiecť. #LillyCafe #Vietnamská #BahnMi #Pho #NOLA #Nawlins #NewOrleans #LA #Louisiana #RoadWarrior #ProTour

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Thad Max (@ thadmax)

Keď ste zúfalo potrebujú super-naplnenie obed, rozhodnúť sa pre jeden z týchto sendvičov bahn mi (6 dolárov) nabitý grilované hovädzie, kuracie, bravčové alebo tofu. Alebo si vyberajte z parných misiek otepľovania brušných (a možno aj kocovinných) pho, ktoré bežia okolo 8 dolárov a vydatné rezancové jedlá, ako sú misky s bobuľami, ktoré idú za 9 dolárov. 

$ 6 Špenát Rolls v Pizza Delicious

Naša špenátová roláda teraz obsahuje lahodné feta! #cheesin #bettawithfeta

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Pizza Delicious (@pizzadelicious)

Nemôžete dostať jedno, ale dve z týchto detí za 6 dolárov. Nakladané so špenátom a feta, pepperoni, brokolicou alebo karfiolom, tieto ručne valcované sendviče sú viac ako dosť na to, aby ste si udržali deň pohľadu alebo noc na koktejl na Bourbon Street. Samozrejme, môžete si vždy objednať rez veľkosťou vašej tváre (Margherita, Hawaiian, plnený artičok) pre niekde medzi $ 2 a $ 3. 

$ 8 Hot Dogs na Dat Dog

DAT BURGER: Čerstvé mleté ​​hovädzie mäso, ručne rolované denne … do tvaru horúcich psov, samozrejme. Získajte spustený do hamburger neba! #MondayMotivácia Foto: @katiesikphoto

Príspevok, ktorý zdieľa Dat Dog (@datdogus)

Každý pes na tomto kauzálnom spojení – s neobmedzenou voľnou zálievkou! – Vám len vráti 8 dolárov. To je úprimne ukradnúť, keď sa v náplni nachádzajú bravčové, kačacie, aligátorské, langusty a dokonca aj vegánska klobása. Umyte ju všetkým s jedným z miestnych remeselných varení, ktoré beží okolo 5 dolárov, alebo len namočiť na slnku z terasy, zatiaľ čo hydratovať s džbánom vody. 

$ 9 Grilované syry v St. James Cheese Co.

Uptown special: Boudin Grilled Cheese!

Príspevok zdieľaný firmou St. James Cheese Company (@stjamescheese)

Či už ste v gruyere vrstvené s karamelizovanou cibuľou alebo mozzarellou posypanou so salámom a bazalkovým pestem, nemôžete sa pokaziť s grilovaným syrom v St. James. Väčšina týchto super syrových sendvičov je rozdelená na 9 dolárov, ale tam je vždy mac a syr, ktorý je cheesemonger, čo je len 8 dolárov za veľký krok. 

9 dolárov Cubanos v El Libre

Cubano pre brunch pred prácou @ellibrenola #cubano #ellibre #llibrenola #squirt #eeeeeats #eaternola #eatingnola #nola #nolaeats #nolafood #noladining #followyournola #showmeyournola #neworleans #francúzska štvrť #frenchquarternola #dumaine #brunch #goodmorning #hemingway #foodstagram # nolabrunch

Príspevok zdieľaný Johnom Nguyenom (@ johntdnguyen)

Mäsové lisované sendviče, ktoré by mohli skoro slúžiť ako dve jedlá za menej ako 10 dolárov? Nemohli sme to prekonať. V El Libre sú kubánske (9,25 dolárov) nabité šunkou a pomaly praženým bravčovým mäsom, švajčiarskym syrom, okurkou a zdravou dávkou horčice. Ale je tu aj morčatá verzia a vegetariánska edícia (7,25 dolárov) s avokádom a čiernymi fazuľkami.

$ 11 Jerk kuracie na jamajský gril Johnnyho

#Chicken za dni! Príďte si opraviť, od 11:00 do 16:00. #jerkchicken #jamaicanfood #jamaicansbelike #jamaica #caribbeanfood

Príspevok zdieľaný jamajským Johnnym (@johnnys_jamaican_grill)

Medzi návykovou zmesou korenia a korením a perfektným grilom, toto kuracie mäso by mohlo byť najlepším jedlom v celom meste. Navyše, váš tanier sa naplní jamajskou ryžou s hráškom a množstvom zeleniny v pare. Bude vám vrátiť 11 dolárov, ale museli sme urobiť výnimku pre čisté množstvo špičkových potravín, ktoré dostanete za váš buck.