Ak máte niekoľko fľaštičiek vína, ktoré práve nepozývajú vaše meno tak, ako keby bývali, nenechajte ich už zbierať prach. Namiesto toho ho jednoducho obchodujte s niekým, kto hľadá pikantnú malbičku – a kto by bol ochotný obchodovať s maslom chardonnay, ktorý ste chutili. Ale ako nájdeš ten dokonalý zápas? S aplikáciou, samozrejme.

Novo spustený TradeAGrape premenil víno na menu a umožnil vám pozrieť sa do niektorej virtuálnej “vínnej jaskyne”, aby ste našli fľaše s možnosťou výmeny, ktoré sa vám páčia – samozrejme na oplátku za vašu fľašu. Ak chcete nájsť to, čo chcete, vyhľadajte podľa používateľa alebo podľa typu vína a potom pridajte filtre, ako je poloha (môžete nájsť fľaše v okruhu 100 míľ), čo ešte uľahčuje získať ruky na vino, ktoré skutočne chcete. Samozrejme, ak ste ako my, vždy môžete len vybrať niečo na základe štítku. Alebo váš rozpočet.

obraz

tradeagrape

Akonáhle obdržíte alebo urobíte niekoľko ponúk, vyberajte to najlepšie a potom nastavte dohodu. Odtiaľ sa odporúča osobne sa stretnúť s kolegom nadšencom hrozna na odovzdanie. Môžete si však navzájom navštevovať fľaše alebo navštevovať pop-up udalosti, ktoré organizuje TradeAGrape. Ak to znie ako niečo, čo vaše víno milujúce srdce potrebuje, môžete si ho stiahnuť pre iOS a Android.

Nasledujte Delish na Instagram.