Už sme vedeli, že Starbucks nápoje po celom svete dávajú americkému frappuccinosu hanbu. Tam je úžasný oranžový-voštinový frapp v Indonézii a citrón meringue frapp z UK Ale je tu zbrusu nový medzinárodný nápoj, ktorý je vírus na sociálnych médiách, pretože to chutí presne ako dezert, ktorý to inšpiroval.

Je to škorica-y churro frappuccino a je k dispozícii iba v Latinskej Amerike. Väčšina fanúšikov spoločnosti Starbucks, ktorí dostali svoje ruky na vyhľadávaný nápoj, tak urobili v Mexiku – a vyhlasovali ich milovať posadnutosť na stránkach Twitter a Instagram.

Veľká otázka, Alyssa. Ak sa nás pýtate, tento nápoj by mal byť dostupný v miestach spoločnosti Starbucks na celom svete. Pretože áno, je to tak dobré. Máme však dobrú správu: Prišli sme na to, ako vyradiť tento frapp, aby ste si ho mohli objednať bez ohľadu na to, v akej krajine ste. Tu je tajomstvo za vyhľadávaným churro frappuccino:

 1. Objednávajte vanilkový fazuľa s pumpami škoricového dolce sirupu a bielym močovým sirupom plus práškovou škoricou v zmesi.
 2. Požiadajte o šľahačku s karamelovým mrkvením na vrchu a poprášením škorice.
 3. Instagram to a tag #churrofrappuccino. Pretože samozrejme.

  Existujú aj iné spôsoby, ako jazzovať tento frappuccino, ak je vaša poloha náhodou dodávaná s ďalšími prísadami. Starbucks Melody navrhuje, aby sa škoricová stužka zmiešala s vanilkovým fazónom, a taktiež požiadala o škoricu na škoricu namiesto rovnej práškovej škorice.

  A, a tak viete, môžete dostať hand cup s tým, čo vyzerá ako spletitá matematika rovnice škrabal na to.

  obraz

  Rheanna O’Neil Bellomo

  Nasledujte Delish na Instagram.