Fries bývajú považované za sekundárne pre hamburgery, ale v skutočnosti sú hlavnou udalosťou. Sú tu pre vás počas neskorej nočnej jazdy, nabádajú vás (bez súdnej zóny), keď ich vyberiete cez bočný šalát. Milujeme všetko, čo pre nás robia. To je dôvod, prečo sme počuli, že McDonald’s ich bezplatne odovzdáva, urobili sme plný šťastný tanec.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Voľné hranolky v piatok. �� Každý piatok iba s aplikáciou. Tony kupónov a takmer vždy sa rozdávajú zadarmo jedlo. Pokaždé, keď podvodníci alebo anjeli majú dobrú hru, rozdávajú zadarmo sendvič alebo nugety. Nejako sa mi to cíti o niečo lepšie ako kupovať rýchle občerstvenie. �� ak žijete v CA, viem, že v súčasnosti majú voľný Mcflurry a kuracie nugety. Teraz ísť zkaziť svoje deti ������������ #bestdietcoke #mcdonalds #mcdonaldsapp #freefries #fastfood #dodgers #angels #anaheimangels

Príspevok zdieľaný mom.approved.community (@triedandtruemoms) dňa

Tu je to, čo potrebujete vedieť: Najprv budete chcieť uvoľniť nejaký priestor v telefóne a prevziať aplikáciu McDonald’s. Toto nie je čas na upozornenia na plné ukladanie. Po prevzatí si objednajte jedlo prostredníctvom aplikácie a pomocou služby Apple Pay si ju môžete vyskúšať. Stačí tým, že budete obdarovaní bezplatnou strednou objednávkou hranoliek. Objednávanie dopredu znamená aj menej času okolo čakania na občerstvenie.

Ešte jedna vec, ktorú treba mať na pamäti, je, že táto propagácia bude fungovať len vtedy, ak je to v piatok, čo nám naozaj dáva viac dôvodov na to, aby sme ju korunovali najväčším dňom v týždni.

Nasledujte Delish na Instagram.