Nie je nič dôležitejšie ako voľná pizza. Opakujem, existuje nič dôležitejšie ako voľná pizza. A práve teraz sa zdá, že rozdávanie voľných koláčov je trendové. Spojením mnohých svojich konkurentov spoločnosť Pizza Hut nakoniec spustila odmenový program pre svojich verných zákazníkov.

obraz

Pizza Hut

Je to o tom zatracenom čase! Vernostný program nazvaný “Hut Rewards” je systém spätného odkúpenia, podobne ako mnoho ďalších spoločností. Keď získate dostatok bodov, môžete ich použiť pre strednú alebo veľkú pizzu.

obraz

Pizza Hut

Chutné odmeny sú ešte jednoduchšie ako topánky na objednávanie pizze reťazca: Za každý $ 1 vynaložený dostanete dva body. Akonáhle dosiahnete 200 bodov (a.k.a minúť 100 dolárov) si môžete objednať strednej pizze podľa vášho výberu na dom. Okrem toho, že si vernostný člen poskytuje prístup k iným výhodám, ako sú exkluzívne ponuky a narodeniny freebies.

Hlavný dôstojník značky a konceptu Jeff Fox uviedol vo vyhlásení, že Pizza Hut si všimol nejaké chyby v iných programoch odmeňovania súťažiteľov: “Ako značka s presvedčením, že” No One Out-Pizzas the Hut “, sme si uvedomili, program svojho druhu, konkrétne neobmedzený bodový program, ktorý odmeňuje každý dolár. ” Znamená to, že naše body nikdy nevypršia? Mohli by sme si na to zvyknúť.

“Hut Odmeny” prebehli naživo 1. augusta a na slávnosti budú všetky nákupy uskutočnené od 10. augusta do 1. októbra obdržané dvojnásobok bodov. To znamená, že stačí minúť 50 dolárov na získanie bezplatnej pizze. Predstavte si … neobmedzený Mac ‘N’ sýrový pizzový koláč.

V našej budúcnosti predpokladáme veľký potenciál na bezplatnú pizzu.

Nasledujte Delish na Instagram.

Stiahnite si Delish aplikácie.