Ak si niečo ako každý člen tímu Delish, potom ste posadnutý seltzer. Alebo sóda klubu. Alebo bublinková voda. Čokoľvek chcete hovoriť. Pretože existuje len niečo o uhličitanovom H20, ktoré je oveľa lepšie ako ploché. Spáruje sa dobre s plátkom limetky alebo citrónu, dáva vám popoludňajší pick-me-up a cíti sa celkovo viac letnú ako jeho stále protipól. To je dôvod, prečo sme sa stoked počuli, že Sodastream chce dať preč zadarmo stroje šumivé vody.

Po novinkách o tom, že jeho konkurent Keurig prestal pracovať so sólovým strojom KOLD, spoločnosť Sodastream sa rozhodla, že sa stane drzá: značka je teraz šilinkami pre všetky osoby, ktoré vlastní Keurig Kold. Jediné, čo musíte urobiť, je poslať spoločnosti spoločnosti sami o sebe (napr. Potešenie) na adresu [email protected] a uviesť sériové číslo stroja, vaše meno, adresu a telefónne číslo. Na oplátku dostanete propagačný kód, ktorý môžete použiť na bezplatný stroj SodaStream Fountain Jet.

obraz
Sodastream

Radšej sa rýchlo pohnite. Táto ponuka bude k dispozícii iba prvým 2 000 ľuďom, ktorí strieľajú e-maily do spoločnosti Sodastream do 17. júna alebo ešte pred 17. júnom. Pre plavbu musíte zaplatiť, ale to je len zmena kusov, keď dostanete na dom 80 dolárov.

“V spoločnosti SodaStream sme už dlho vedeli, že budúcnosť sýtených nápojov v domácnosti by nebola jedinou slúžkou, sladkými nápojmi, ale skôr viacúčelovými a udržateľnými šumivými vodami,” povedal Doug Pritchard, prezident spoločnosti SodaStream Severná Amerika release. “Takže pozývame sklamaných užívateľov Koldu, aby si každý deň užívali čerstvú šumivú vodu doma.” Oh, horí.

Nasledujte Delish na Instagram.