Maple Bacon

obraz

Kellogg je

Javor a slanina môžu byť našim obľúbeným raňajkovým komboom, takže toto pečivo je veľmi očakávané. Jeho zlatá kôra je naplnená javorovo-slaninovou výplňou a obalená sladkou bielej farby. “Krčahy”, ktoré sa vysypali na vrchole, sú slané a dymové, čo len zhoršuje naše chute. A konečne v januári 2016 zasiahnu regály predajní.

Čokoládový karamel

obraz

Kellogg je

V ďalšom januárovom štarte sa toto nové číslo zachovalo až po jeho meno, v ktorom sa nachádza dekadentná čokoládová kôra plná karamela. Dokonca je dokončená extra čokoládou a karamelovou polevou. Očakávajte, že tieto deti budú vidieť na supermarketoch v celom štáte až do decembra.

Frosted Melón

obraz

Kellogg je

Zatiaľ čo toto sa zdá byť viac v teplom počasí chuť, ako je vhodné pre chlad, melón je navrhnutý hit obchody v decembri. Ale myslíme si, že jeho sladké centrum a ružová a zelená poleva bude jasným zábleskom leta počas zimnej modrej. Začnite skladovať teraz: ovocná chuť prichádza do obchodov a nie sme si istí, ako dlho to bude trvať.

Frosted Sugar Cookie

obraz

Kellogg je

Tieto obmedzené vydanie Pop-Tarts majú kôru s vanilkovou príchuťou a sú plnené výplňou cesta. Keďže sú vydané v tlačenej podobe, sú vyzdobené ilustráciami v zimnom období, takže si môžete vychutnať všetky výhody cukrového koláča bez zapínania rúry. K dispozícii práve teraz, a na Amazon.

perník

obraz

Kellogg je

Tieto oh-tak-sezónne Pop-Tarts majú perníkovú kôru a krémovú polevou. Sú tiež vyzdobené zimnými obrazmi, ktoré z nich robia dokonalý horúci kakaový sprievod. Sú k dispozícii teraz a dokonca si ich môžete objednať na Amazonku.

Frosted Spring Strawberry

obraz

Kellogg je

Očakáva sa, že jedným z prvých trhov v roku 2016, tieto Pop-Tarts nie sú vaše priemerné jahodové príchuť. Nope, sú to oveľa zábavnejšie ako to, obklopené “bláznivými” jasnými farebnými ilustráciami a karikatúrami na bielej farbe. Dokonca aj keď nie ste ranným človekom, stavíme sa na to, že tieto tlačené pečivo vás určite usmievajú.

Ružová limonáda

obraz

Kellogg je

Toto zdanlivo sladké pečivo má výplň s príchuťou limonády vo vnútri zlaté kôry, ktorá je zakončená ružovou polevou a chrumkavým ružovým a žltým posypom. Bohužiaľ budete musieť počkať do apríla 2016, aby ste získali ružové preťaženie v obmedzenom vydaní.