UPDATE: 17. mája 2018 o 4:40 hod.

Šťastný a dúfajme dobre zamestnaný uchádzač je teraz hrdým majiteľom dávkovačov pečiva Prince Harryho a Meghan Markle PEZ. Charitatívna aukcia eBay skončila 13. mája s víťaznou cenou vo výške 7 300 GBP alebo 9 866 USD. To je o niečo menej ako kávovary Candy Prince William a Duchess Kate, ktoré boli vydražené za 13.360 dolárov späť v roku 2011.

Dvadsať päť ľudí ponuku na položku, ktorá funkcie Harry a Meghan vo výstrojoch z ich oznámenia angažmá (to biely kabát! ��). Všetky výťažky z aukcie odišli do Nadácie Make-A-Wish.

kráľovský wedding pez dispensers

Splash News / PEZ

ORIGINÁLNY POST: 3. mája 2018 o 10:10 hod.

Medzi oficiálnym pamätným porcelánom a úplne neoficiálnym obilím nie je určite žiadny nedostatok kráľovských svadobných suvenírov, ktoré môžete kúpiť na oslavu nadchádzajúcich svadobných sviatkov princa Harryho a Meghana Markle.

Ale tieto PEZ dávkovače sú najlepšie suveníry, ktoré majú byť uvoľnené ešte. Chcem povedať, pozrite sa na ne! Dokonca majú na sebe rovnaké oblečenie, ktoré urobili na svojom oznámení o zabalení na jeseň minulého roka.

Avšak so všetkými dobrými vecami je tu úlovok: existuje len jedna z nich. Rakúska cukrárska spoločnosť vytvorila jednorazové dávkovače PEZ na aukcii na eBay na budúci týždeň od 7. mája do 13. mája, pričom všetky výnosy smerujú k Nadácii Make-A-Wish.

“PEZ a Nadácia Make-A-Wish prinášajú rodine úsmevy po celú generáciu a spoločnosť PEZ s potešením dokáže prispieť k Make-A-Wish a zabezpečiť splnenie viacerých snov pre deti.” Christian Jegen, prezident a generálny riaditeľ spoločnosti PEZ Candy, Inc., uviedla vo vyhlásení.

Toto nie je prvý výlet spoločnosti PEZ do kráľovských svadobných suvenírov. V roku 2011 spoločnosť PEZ vydražila ďalšiu sadu exkluzívnych výdajných automatov s princípmi princa Williama a Kate Middletona, ktorí sa snažili získať peniaze pre nadáciu Starlight Children’s Foundation.

Podľa agentúry Reuters sa táto sada dostala k jednému šťastnému fanúšikovi z Connecticutu, ktorý za ne platil 8200 dolárov (asi 13.360 dolárov), takže ak zomriete, aby ste dostali svoje ruky na súpravu Harryho a Meghana, pripravte sa na to, aby ste sa zlomili. Celkom stojí za to, správne?

Dokonca aj keď nemôžete vyprázdniť svoj sporiteľský účet za kráľovské pamiatky, stále môžete sledovať svadbu roka klesnúť 19. mája 2018 v kaplnke sv. Juraja v Windsore, Anglicko v televízii. Získajte viac informácií o tom, ako ho pozerať.

Nasledujte Delish na Instagram.