V tomto momente je ťažké si predstaviť Oreo chuť, ktorá neexistuje: cukrovinky, Kool-Aid, dokonca horúce ružové, marshmallowy Peeps tie hit na trhu. Spoločnosť cookie sa stala tak známa tým, že vyvracala nové príchute – predovšetkým neočakávané – že sa takmer stala internetovým memom, pretože ľudia implikujú svoje vlastné, čoraz šikovné vzoryCudzie veci). V tomto procese môže byť ťažké povedať skutočné úniky produktu z wannabes, ale tam sú niektoré silné dôkazy, že jedna povesť chuť by mohla byť skutočná vec.

Hovoríme o Firework Oreos. Áno, ohňostroj. Rovnako ako vec, ktorá exploduje na oblohe. A pieseň Katy Perry. Zdá sa to príliš bizarné, aby bolo pravda, a napriek tomu, po konferencii The Junk Food Lounge, účet Instagram známy pre odhalenie nových balených potravín – často pred samotnými značkami – uverejnil nasledujúci Instagram, nemohli sme pomôcť urobiť dvojnásobné prevzatie. A ihneď pošlite e-mail na Oreo, aby ste zistili, či je táto povesť pravda.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Už čoskoro! Limitovaná edícia Firework Oreo s Popping Candy! Zažil som to pred pár mesiacmi, keď sa slovo prvýkrát dostalo von, ale je to oficiálnejší pohľad na obal #thejunkfoodaisle

Príspevok zdieľaný spoločnosťou TheJunkFoodAisle.com (@thejunkfoodaisle)

Ak sa táto vôňa dá veriť, bude to obsahovať červené a modré škubnutie cukríkov, takže liečba bude šumieť a prasknúť, keď budete žuvať. Zástupca spoločnosti Oreo uviedol, že táto značka nemala v tejto dobe žiadnu chuťovú novinku, ktorá by mohla byť súčasťou nového Peeps Oreos, ktorý narazí na obchody Walmartu v celoštátnom meradle – čo, ako si všimnete, nepotvrdzuje ani neodmieta existenciu chuti. The Junk Food Ulička hlási, že Fireworková príchuť čoskoro príde a mohla sa dokončiť na regáloch už v máji.

Za normálnych okolností by sme nebrali fotku, ktorá by bola zverejnená príliš vážne (všetci sme videli, že tá fotka, ktorá naznačuje, že cesta na čas je skutočná, je koniec koncov), ale The Junk Food Aisle sa ukázala byť dosť dôveryhodným zdrojom. Účet skopíruje falošné produkty, ale vždy, keď to robí, sú jasne a okamžite zverejnené v titulku, a to takto:

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Limitovaná edícia Butterfinger Oreos! Sú skutočné? Nie. Myslia si @snackcellar @ pottyplant8 & @kalielynne_, aby boli? Áno! Dajte nám vedieť svoju vlastnú sen Oreo chuť (alebo nejaké nezdravé jedlo) a my mockup naše obľúbené! �� #thejunkfoodaisle

Príspevok zdieľaný spoločnosťou TheJunkFoodAisle.com (@thejunkfoodaisle)

Jedného dňa Butterfinger Oreos. Jedného dňa. Titulok bokom, účet tiež uvádza “???” vedľa čiarového kódu v obchodoch s falošnými predajňami v obchode Photoshopped, zatiaľ čo legitímne zvyčajne majú na tomto mieste poznámku “čoskoro” alebo “limitovaná edícia”. A napokon, The Junk Food Ulička má silnú skúsenosť s tým, že je jedným z prvých, ktorý propaguje nové produkty, ako napríklad Reese’s Puffs Bunnies, Sour Gushers a Cherry Sprite.

Tu je skoršia verzia The Junk Food Ulica posmívala, keď prvýkrát počula povesti o chuti:

Aktualizujeme tento príbeh, ako vieme viac, najmä ak Oreo potvrdí chuť – alebo nám hovorí, že sme boli vážne.

Nasledujte Delish na Instagram.