Ďalšie kolo spomienok narazilo na potravinársky priemysel. Prvá jablká, potom pivo, teraz toto a všetci z toho istého dôvodu.

Spoločnosť Star Snacks Co. bola nútená pripomenúť rôzne dávky južných grošov od všetkých obchodov Aldi v 28 štátoch a vo Washingtone D.C., pretože spotrebitelia údajne našli sklenené štrk v obale.

Oznámenie o odvolaní bolo uverejnené v utorok Úradom pre potraviny a liečivá. Prípadne kontaminované výrobky boli odstránené z regálov.

A aj keď zatiaľ nie sú hlásené žiadne zranenia, niektorí ľudia sú stále ohrození a Star Snacks vyzýva spotrebiteľov, aby skontrolovali, či sa ich kešu odvolali.

Ďalšie informácie z oznámenia o odvolaní: Spotrebitelia, ktorí si zakúpili príslušný výrobok, sú vyzvaní, aby tento výrobok nespotrebovali a mohli vrátiť výrobok do svojho miestneho obchodného domu ALDI na vrátenie alebo zneškodnenie položky. Spotrebitelia s otázkami môžu kontaktovať Star Snacks na 201-882-4593.

Ak chcete zistiť, či vaše orechy sú nebezpečné, pozrite sa na tieto informácie:

  • typ: Southern Half Grove Kašuové polovice a kusy s morskou soľou
  • Číslo UPC: 041498179366
  • Dátumy “Najlepšieho”: 11/27/2018 alebo 11/28/2018, ktoré sú vytlačené na dne plechovky

    Toto je v podstate druhýkrát, čo boli v minulom roku odvolané kešuše z rovnakého dôvodu, takže možno potrebujeme vybrať inú občerstvenie?

    Nasledujte Delish na Instagram.