Amy Sedaris, komik a všelijaké duchovné zviera na výrobu pečiva a pečiva, vytvorila špeciálnu zmes postrekov, o ktorých ste nikdy nepomysleli, že ich potrebujete, ale akonáhle ich uvidíte, môžete sa zvrhnúť do vášho vnútorného, ​​”Gimme!” – kvílenie five-ročný.

“Prečo?” Môžete sa opýtať. “Čo ich robí tak odlišným od klasickej dúhovej odrody, ktorú nájdete v každej zmrzline alebo obchode s potravinami?”

Platné otázky. Zlomme to, ako keby sme mali hviezdu Skutočný detektív, Baker’s Dozen (v trinástej sezóne sa musia presťahovať do šéfkuchačov, nie?):

Objekt A: Sú zmesou niekoľkých druhov postrekovačov, ktoré vytvárajú poklad pestrých farebných dezertov. Aby ste boli konkrétni, každá šarža “Rozpústol sa vám” Cupcake Sprinkles, ktorá sa predáva prostredníctvom maloobchodného predajcu Fish’s Eddy v New Yorku, obsahuje zmes brúsneho cukru, pastelových cukrových oblátok, zmiešaných nealkoholických nápojov, dekorettov – viete, a čokoládové kvapky s láskou a cukrovinkami, ktoré sú na nich označené “Mám ťa rád” (kývnutie na zábavnú knihu Sedarisu s rovnakým názvom).

amy Sedaris Sprinkles Tin

Fish’s Eddy

Príklad B: Sú predávané vedierkom a prichádzajú s drevenou lopatkou. Pretože Sedaris vie, že akýkoľvek tortu zlyhá okamžite, vyzerá to desaťkrát lepšie, keď ho pokryjete veľkorysým rozstrekovaním.

Príklad C: Sú to dokončenie pre akékoľvek jedlo. Rybí Eddy navrhuje pokropiť ho na všetko od košíčkov a zmrzliny až po smoothies a ovocný šalát. Kto by nebol trochu peppier, ak ich ranné francúzsky toast bol na vrchole s malými čokoládovými cukrovinkami, ktoré hlásajú, aké sú pekné? Je to ako otvorenie peňazí s bohatstvom bez toho, aby ste jedli kartónovú oplátku. Alebo robíte ranné vyhlásenia bez toho, aby ste skutočne museli spievať svojpomocnými ismami.

Nevýhodou? Možno budete tráviť viac na pokropenie, ako máte vo svojom živote. Pri 20 dolároch za 14 uncí môže tieto liečebné špičky nie sú pre príležitostné pekáreň alebo pichľavé postriekanie, čo je určite.

Nasledujte Delish na Instagram.