Keď sa začne otepľovať počasie, možno nebudete môcť počítať s popoludňajším vyzdvihnutím zľavy so zľavou. Reuters informuje, že spoločnosť Starbucks povedala zamestnancom, že letos v lete neuskutoční svoje obchody Frappuccino Happy Hour, ale zástupca spoločnosti tvrdí, že to nie je práve prípad.

Frappuccino Happy Hour je každoročná propagácia, v ktorej Starbucks predáva Frappuccinos za veľkú zľavu počas popoludní počas určeného obdobia. V minulom roku predávali polovicu ceny Frappuccinos popoludní od 5. mája do 14. mája. Zdá sa, že zľavy Frappuccino nezvyšovali celkový predaj v spoločnosti Starbucks v minulom roku; spoločnosť uviedla “nižšiu ako očakávanú výťah v nediskontovaných nápojoch Frappuccino po Happy Hour”.

“Ako súčasť nášho aktualizovaného prístupu k produktom, udalostiam a ponukám bude plánovaný iný prístup k letným ponukám, ktorý nezahŕňa Happy Hour”, informovala agentúra Reuters projektová sada zaslaná pracovníkom. Zástupca pre spoločnosť Starbucks potvrdil, že agentúre Reuters poslali túto správu, ale stále informovali novinku o tom, že nekončia šťastné hodiny. neposkytli žiadne konkrétne podrobnosti.

Hovorca spoločnosti Starbucks objasnil spoločnosti Delish.com, že “šťastne hodí”: “Neustále vyhodnocujeme naše ponuky, aby sme zabezpečili, že zákazníkom vždy prinášame najdôležitejšie a najdôležitejšie produkty a skúsenosti. v popoludňajšej časti a zákazníkom, ktorí navštevujú naše obchody, sa pozeráme na osvieženie našej propagačnej akcie Frappuccino Happy Hour. “

Šťastná dohoda bola pre zákazníkov skvelá, ale údajne spôsobila nejaké prekvapenie medzi prepracovanými baristami. Príspevok z roku 2016 na blogu Barista Life ho nazval “najhoršou nočnou morou baristu”. “Môžete cítiť, ako sa zem chmurne ako potláčanie a viete, že dav neváha byť tam na túto oslavu liečby,” píše sa v príspevku. “Každoročne dostávame tých ľudí, ktorí chcú, aby prišiel a sťažoval sa, že to trvá príliš dlho. Rovnako ako čakanie na Vianoce neexistujú žiadne červené poháre a trvá to dvakrát toľko krokov, aby sa vytvoril jeden Frappuccino, potom sa robí akýkoľvek horúci nápoj.”

Takže bez ohľadu na to, ako sa Starbucks rozhodne zmeniť svoje happy hour ponuky, vždy nezabudnite byť láskavý k svojmu barista. Sú úplne stresované a pravdepodobne pokryté šľahačkou.

Stiahnite si Delish app dnes.

Nasledujte Delish na Instagram.