Ak niekto cestoval zďaleka v minulosti priamo do roku 2018, viete, čo nájde? Veľa avokádových toastov. Samozrejme, že uvidia mobilné telefóny a najskôr ich trochu zahrajú, ale oni to urobia rozhodne všimnite si zelené šírenie na toasty. A teraz, ohromujúca láska k populárnej brunch pick, viedla čokoládovú spoločnosť, aby ju premenila na dezert.

Vstúpte: Compartés Chocolatier, ktorý spustil prekvapujúce bary. Štítky umožňujú perfektné darčeky s ručne nakreslenými avokádovými vzormi. Zložená spoločnosťou Chocolatier Jonathan Grahm v centrále spoločnosti Compartés Los Angeles, spoločnosť ju nazýva “snom nadšenca avokáda”. Áno, je to náš sen, veľmi ďakujem.

obraz

SÚDNOSŤ KOMOCIROV ČOKOLÁCIE

Pokiaľ ide o to, čo je vnútri týchto svetlo zelených tyčí, majú skutočné avokádo, kúsky chleba a morskú soľ na chuť všetko zmiešané s bielou čokoládou. Nemohli sme uveriť, že v skutočnosti má všetky základné zložky toastového avokáda. Toto nie je klam a sme za to veľmi vďační. Bary vám nastavia späť rýchle 9,95 dolárov a sú k dispozícii len na obmedzený čas, takže nečakajte.

VOPRED OBJEDNAŤ TERAZ Delish Cookbook, indiebound.org