Ak budete sledovať blog Ayesha Curry, televíznu reláciu alebo účty sociálnych médií, viete, že je to všetko o kvalitných potravinách. Jej najnovšie príspevky v oblasti potravín Instagram obsahujú medové mango, ibiškové margarity a tamarind glazované karbonátky a vždy pripravuje niečo lahodné na jej výstavu Food Network, Ayesha’s Home Kitchen.

A aj napriek svojim supermom spôsobom vyrovnávajúcim televíznu show, blog, kuchárku, dve rozkošné deti a jedlo pripravujúce sa na seba a manžel Steph Curry, Ayesha stále zápasila s niečím, čo všetci mamičky poznajú – stratia poslednú z jej hmotnosti.

Ayesha, ktorá od januára stratila 20 libier, povedala pre POPSUGAR, keď jej najmladší dosiahol 1 a 1/2, rozhodla sa, že “už nemám dieťa, musím to zvýšiť, nemám ospravedlnenie.” Takže, ona posilnila jej cvičenie, ktoré zahŕňajú box, SoulCycle, kettlebell cvičenie a veľa dosiek.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Vždy som chcel dať na jednu z mojich fotiek písničku, keď nemôžem premýšľať o ničom inom povedať … tu ide. “Kari s výstrelom len povedz im, aby mi zavolali Stephanie.” ���� ����

Príspevok, ktorý zdieľa Ayesha Curry (@ayeshacurry)

Povedala pre POPSUGAR, že sa viac zaujíma o to, aby zostala aktívna, než aby nasledovala prísnu diétu. “Nie som odborník na výživu, ale nemyslím si, že ľudia by mali chodiť na stravu a meniť svoj životný štýl,” povedala. “Ide o rovnováhu a nie o zbavenie sa vecí, ktoré milujete.”

Samozrejme, že má nejaké základné potraviny, ktoré jej pomôžu zostať v najlepšej forme. Ayesha povedala, že konzumuje tony “husto výživných” potravín, ako sú fazuľa, údené ryby, ľahké bielkoviny a avokádo. Ona je tiež fanúšikom Zupa Superfood Polievky, ktoré pravidelne publikuje na sociálnych médiách. S priestorom na občasné pochúťky ako koktaily a maslový tortu, jej plán znie celkom rozumne.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Jar je tu a je čas na # superfoodsoup! @zupanoma je moja fav pre rýchlu raňajkách alebo občerstvenie na úteku … čo je po celú dobu v týchto dňoch! Odkaz v bio pre môj špeciálny balík ✨Super Glow # #soupsquad #drinkzupa

Príspevok, ktorý zdieľa Ayesha Curry (@ayeshacurry)

Nasledujte Delish na Instagram.