Kráľovná hovorila a ako vždy počúvame. Beyoncé zachytilo kryt Vogue je Záverečné vydanie a na počesť tejto príležitosti vydal vzácny, superintimný rozhovor Jezebel editor Clover Hope. Počas rozhovoru sa speváčka otvorila o strašidelnom narodení svojich dvojičiek, tlaku stratiť hmotnosť dieťaťa a prečo bola tentokrát lahodnejšia.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Beyoncé (@beyonce)

Na jej strašlivé doručenie

“Mal som 218 libier za deň Narodila som sa Rumi a pane. Bol som opuchnutý z toxémie a bol som na posteli odpočinok viac ako mesiac. Moje zdravie a zdravie mojich bábätkov boli v nebezpečenstve, takže som mal mimoriadnu C-sekciu. V NICU sme strávili veľa týždňov. … Po C-sekcii sa moje jadro cítilo inak. Bola to veľká operácia. Niektoré z vašich orgánov sú dočasne premiestnené av zriedkavých prípadoch dočasne odstránené počas doručenia. Nie som si istý, že to každý rozumie. Potreboval som čas na uzdravenie, na zotavenie. “

Na jej čas s chudnutím

“Po šiestich mesiacoch som sa začal pripravovať na Coachellu, stal som sa dočasne veganom, vzdálil som si kávu, alkohol a všetky ovocné nápoje, ale bol som trpezlivý so sebou a tešil som sa z plných kriviek.

O milovaní jej Post-Baby telo ako je

“K dnešnému dňu sú moje ruky, ramená, prsia a stehná plné, mám malý psík, a ja sa nemôžem zbaviť, myslím, že je to skutočné, kedykoľvek som pripravený dostať šesť -pack, pôjdem do zóny zvieraťa a pracujem na svojom zadku až do chvíle, keď to budem mať, ale teraz moja malá FUPA a ja máme pocit, že máme byť. “

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Beyoncé (@beyonce)

Pokiaľ ide o jej duševné zotavenie po pôrode, Beyoncé povedala toto: “Dala som si sebaobľúbenosť a sebaobranu, a objímala som sa, že je to krivka, akceptovala to, čo moje telo chcel byť.” Keď sa nabudúce porazíte o zhubnutí alebo neznížite váhu, nezabudnite, že Beyoncé vystrašený Knowles je na tej istej lodi. A potom vypláchnite niektoré “Bezchybné”, aby ste si pripomenuli, že ste skvelí, ako … je to to, čo urobila kráľovná.

Viac o dedičstve Beyoncé, o tom, ako zvyšuje svoje deti a o jej vplyve na septembrové vydanie (je to prvýkrát, keď je africký Američan na septembrovom obálke a po prvýkrát sa africký Američan fotografoval móda kryt), prečítajte si jej celý rozhovor tu.

Biely dom vyzdobený na sviatky v roku 2017.

VOPRED OBJEDNAŤ TERAZ Delish Cookbook, barnesandnoble.com