V roku 1982 dvaja vysokoškolskí študenti na Ohio State University nedokázali nájsť krídla v Buffalo štýle. Táto túžba viedla k prvej reštaurácii v blízkosti univerzity a odvtedy sa rozšírila na viac ako 1000 miest po celom svete.

Na počesť 35. výročia reštaurácie v septembri má Buffalo Wild Wings úplne nové menu s jedlami inšpirovanými ich históriou, aktuálnymi zamestnancami a lojálnymi zákazníkmi.

Medzi najzaujímavejšie patrí Blue Moon BBQ Sauce, ktorá sa vyrába s modrým Mesiacom, pomarančovou kôrou Valencie a koriandrom. Fanúšikovia požiadali omáčku, ktorá sa najprv objavila v reštauráciách v roku 2015, aby sa vrátila. Je k dispozícii aj v fľašiach a pre každú predávanú v obchode B-Dubs reštaurácia daruje 1 dolár svojej filantropii Team Up for Kids.

Potom je tu B-Dubs Hot Bloody Mary, vyrobená z podpisu reštaurácie, nie je nič, ale zmes kuracieho krídla a Ketel One vodka a tridsaťpátý Weck sendvič (vedeli ste, že pôvodný názov obchodu bol Buffalo Wild Wings & Weck?). Mäsitý sendvič kombinuje ponuku sviečkovej sviečkovice s omáčkou au jus a kôprom na rajčiakovom semená.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Blue Moon belgický biely: dobrý druh blues. @bluemoonbrewco

Príspevok zdieľaný Buffalo Wild Wings (@bwwings)

Známych pre 21 podpisových omáčok, Buffalo Wild Wings kombinoval tri obľúbené položky, aby vytvorili novú omáčku Mango Mashup na BBQ. Pracovník B-Dubs skutočne vytvoril omáčku po zmiešaní Sweet BBQ, Honey BBQ a Mango Habanero.

Medzi ďalšie veci, ktoré môžete vyskúšať, patria mac n nasekané syry, fiesta bravčové tacos a Cerveza Mary. Jubilejné menu je k dispozícii len na obmedzenú dobu, preto sa môžete dostať do miestnych B-Dubs ASAP, ak chcete nejakú sladkú omáčku Blue Moon.

obraz

Buffalo Wild Wings

Nasledujte Delish na Instagram.

Stiahnite si Delish aplikácie.