V živote nie je nič, čo by sme v živote milovali viac, ako keby sme našim obľúbeným jedlám zjedli do jednej šialenej tvorby na najvyššej úrovni a vďaka Burger Kingi sa chystáme zasiahnuť ďalším. Reťazec rýchleho občerstvenia zvyšuje svoju hru Mac n ‘Cheetos a aj keď sa to môže zdať ako nadmerná práca, nebudeme lhať – sme celkom prekvapení.

Burger King nám priniesol Mac n ‘Cheetos, v ktorom boli nakrútené makaróny a syry, čo ešte viac, prach Cheeto a tiež dali kuracie hranolčeky do sveta, takže sa zdá byť prirodzeným ďalším krokom spojiť tieto dva do jedného vážne chrumkavého (šialene sýrový), vyprážané balenie. Pripravte sa na hranolčeky Cheetos.

Cheetos Chicken Fries

S láskavým dovolením z Burger King

Nová položka bude v podstate vyprážané kuracie prúžky obalené v Cheetos breading, takže ak nie ste fanúšikom makarónov a syrov (a áno, títo ľudia existujú tam na svete), potom je to vaša šanca dostať nebezpečne sýto. Cheetos Chicken Fries klesne na vybraných miestach Burger King 14. septembra a môžete si ich vyzdvihnúť za 2,89 dolárov za deväť kusov. Tiež to je obmedzená ponuka, takže si nenechajte ujsť. Hoci mám osobný pocit, že sa chystá pokračovať v Cheeto-fy čokoľvek, tak som si istý, že to nie je koniec BK / Cheeto šialenstvo.