Obilniny a zmrzlina majú dlhotrvajúcu milostnú záležitosť – pozri obilninový zmrzlinu, mliečne kokteily atď. – ale teraz sa na akciu dostávajú koblihy. Carl’s Jr. a Hardee’s práve pridali Froot Loops Mini Donuts do svojho dezertového menu a cítili a chutili presne ako skutočné Froot Loops. Je to trochu šialené.

Mini šišky vyzerajú ako nadrozmerná verzia klasickej raňajkovej cereálie a prichádzajú v piatich balíčkoch s červenými, modrými, zelenými, fialovými a žltými slučkami. Samotná krabica je obsiahnutá aj v obilných kruhoch spolu s klasickou hviezdou značky. Koblihy budú k dispozícii v reštauráciách celonárodne od zajtra 29. augusta, hoci niektoré menšie regionálne obchody ich už majú v ponuke. Každá krabica stojí 1,99 USD.

obraz
Carl’s Jr.

Tento farebný pohľad nasleduje v dvoch hotových Jolly Rancher milkshake značky Jolly Rancher a Carl’s Jr. v pikantnom jalapeno popper burger. Ak chcete získať skutočné blázonstvo, prejdite do Kellogg’s NYC Café, aby ste si objednali obilnú slamku Froot Loops, aby ste si mohli skočiť popri vašom obilníkoch!


obraz

Con Poulos

VOPRED OBJEDNAŤ TERAZ Delish Cookbook, amazon.ca