Cheesecake Factory je známy pre veľa vecí: rozsiahle menu, ich lahodný hnedý chlieb a samozrejme cheesecake. A veľa z toho. Preto je tak prekvapujúce, že v reštaurácii sa otvára nová reštaurácia, ktorá neobsahuje žiadne z ich svetoznámych dezertov.

Nová rýchloobrátková reštaurácia sa bude nazývať spoločenská kuchyňa Ázijskej kuchyne a bude obsahovať jedlo z ázijských krajín ako Thajsko, Vietnam, Malajzia, Singapur, Čína, Indonézia a India. ako jedlík hlásenia, menu nebolo dokončené, ale bude zahŕňať jedlá ako rezance, sendviče, curry, šaláty a misky na ryžu, bez cheesecake v zrak.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Vyzerá to, že @piggyhana si užila naše nové Spicy Shanghai Noodles! #Yum

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Cheesecake Factory (@cheesecakefactory)

Zakladateľ a CEO spoločnosti Cheesecake Factory David Overton povedal jedlík, “Naozaj sme sa zaujímali o vytvorenie nového konceptu a myšlienka, že ázijské jedlo by sa veľmi dobre darilo rýchlemu neformálnemu nastaveniu.”

Spoločenská mníchka ázijská kuchyňa je plánovaná otvoriť tento rok na jeseň Los Angeles predmestí Thousand Oaks. Názov novej reštaurácie bol vybraný, pretože spoločnosť chcela niečo “, ktoré bolo okamžite zaujímavé a tiež trochu hravé a veľmi prístupné,” dodal Overton.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Krevety Sweet-Hot sú chuťové zmesi sladkých a korenistých. Ďakujeme za fotografiu @ tasteoftasha!

Príspevok zdieľaný spoločnosťou RockSugar Kitchen (@rocksugarkitchen)

Toto nie je prvýkrát, čo sa spoločnosť rozširuje do ázijskej potravinovej sféry. Spoločnosť Cheesecake Factory tiež vlastní a prevádzkuje RockSugar Southeast Asian Kitchen, ktorá bola založená v roku 2008 a má dve miesta v Los Angeles a Chicagu. V reštaurácii nájdete jedlá z krajín ako Thajsko, Vietnam, Malajzia, Singapur a Indonézia. Šéfkuchár RockSugar, Mohan Ismail, bude tiež slúžiť ako kulinársky riaditeľ pre spoločenského mnícha.

Nasledujte Delish na Instagram.