Chick-n-minis – tie maličké nugety zabalené v maslovom cesta – majú vážnu konkurenciu. Chick-Fil-A oznámila dve významné zmeny v ponuke, vrátane nového jedla, ktoré kombinuje niekoľko obľúbených zákazníkov do jednej misy.

Prvým z nich je prvé vpálenie značky do misiek na raňajky, len to, že odchádzajú z trendu acai smoothie a idú rovno na to, čo vie najlepšie: kuracie, kuracie a ďalšie kuracie. Skôr ako sa pýtať, čo prišlo prvý, Hash Brown Scramble kombinuje kurča a vajcia, sklopené plátky nugetov a Chick-Fil-A tater all-esque hash browns do hromady míchaných vajec a Monterey Jack a cheddar syrov. Podáva sa s Jalapeño salsou a reťaz ho propaguje ako bohatú na bielkoviny.

Chick-Fil-A Breakfast Scramble

Chick-Fil-A

Pri 30 gramoch na jednu misku balenie viac než šálka gréckeho jogurtu (alebo pinta Halo Top, pre tých, ktorí snídajú zmrzlinu na raňajky). Ale aj to vám dá späť 450 kalórií.

Chick-Fil-A Breakfast Scramble

Chick-Fil-A

Druhá veľká zmena je vlastne riff na Hash Brown Scramble. Všetky vyššie uvedené zložky sa dostanú zabalené do tortily. Rovnaké jedlo, iná dodávka. Nahrádza originálne raňajky burrito a je to v podstate to isté, iba papriky a cibuľa boli nahradené jalapeño salsou a teraz obsahujú tots.

Nasledujte Delish na Instagram.

Stiahnite si Delish aplikácie.