Cieľ sa stal novým opustením vína v lete vtedy, keď oznámil 5 fliaš vino, ktoré skutočne chutia docela skvelé. Práve včas na prázdniny, superstore pridáva do svojej kolekcie in-house bublinkovú linku, ktorú už chceme priniesť každému partnerovi v tejto sezóne.

Cieľová nová linka sa nazýva Bravino a obsahuje dve šumivé vína, ktoré sú teraz v obchodoch. K dispozícii je Prosecco a šumivé ružové (pozri, to nie je len pre leto!), A každá fľaša stojí 9,99 dolárov. Zatiaľ čo v tomto cenovom bode existuje množstvo šumivých vín a ruží, je to stále kradnutie a skutočnosť, že ich môžete vyzdvihnúť, keď sa na neho nevyhnúť cieľový beh, ich robí ešte výhodnejšie. Navyše fľaše vyzerajú skvelo fantasticky, takže nikto nebude hádať, že sú z Tar-jay.

Rosé je suché a suché s príchuťou bobule a hrušky. Spája sa dobre s predjedlami, pizzou a slanými občerstvami … a.k.a., všetkými a všetkými párty. Prosekcco je suché a bublinkové s príchuťou jablká, broskýň a citrusu a chutí výborne s miernymi sýrami a slanými občerstvami.

obraz

terč

Obe vína budú k dispozícii po skončení sviatkov ako súčasť rastúcej vinárskej a pivovej kolekcie Target. Víno, pivo a iné alkoholické nápoje (ako tvrdé seltzer) patria medzi najrýchlejšie rastúce kategórie spoločnosti Target, hovorí značka, a počas samotnej Deň vďakyvzdania spoločnosť očakáva, že predá viac ako milión fliaš vína. Vzhľadom na superhodnotu cenovej ponuky môžeme vidieť prečo.

obraz

terč

BTW, v prípade, že potrebujete slávnostný spôsob, ako zobraziť svoje víno na dovolenke, môže to byť najlepšia party, ktorú sme v tomto roku videli.

SÚVISIACE VIDEA:

Nasledujte Delish na Instagram.

Stiahnite si Delish aplikácie.