dospievajúci Mutant Ninja Turtles Cookbook

Amazonka

Nie je spokojný s tým, že Michael Bay produkoval odpadkovú verziu, je to coda, na ktorej všetci pekné spomienky na Teenage Mutant Ninja Turtles ísť zomrieť? Dobrá správa – Dospievajúci mutant Ninja Turtle Pizza Kuchárka je tu, aby ste sa znova usmiali.

 Sewer Surfer - Teenage Mutant Ninja Turtles

Amazonka

Kniha bude obsahovať 65 receptov na pizzu inšpirovaných týmito milovníkmi milujúcimi koláče. Našťastie sa kniha rozhodla vynechať niektoré z korytnačiek bláznivé topping kombinácie – marshmallow a guacamole, butterscotch a cibuľu) – a držať sa zvraty na klasiky ako je Kanalizácia Surfer (ananás a šunka) alebo Deep Dish Guláš (makaróny, mleté ​​hovädzie mäso) , Kniha obsahuje tiež zábavné fakty o pizze a popisky, ktoré vás povzbudzujú k tomu, aby ste sa pozreli na váš pás a zostali v ninja bojovom tvare.

hlboký Dish Goulash Pizza - Teenage Mutant Ninja Turtles

Amazonka

Úprimne povedané, sme radi, že kniha prináša niekoľko zmien a doplnení k obvyklým objednávkam pizze z korytnačiek, na rozdiel od toho, že géniovia, Bob’s Burgers Burger Book: Skutočné recepty pre šermiarov, ktorý zmenil vtipné hamburgery ako “ja som vytvoril Muenster” burger na skutočné chutné jedlá. Nemyslím si, že vtipné pizze spomínané na pôvodnej karikatúre Ninja Turtles by sa preložili do skutočného života s rovnako chutnými výsledkami.