Rovnako ako propagačná misa Olive Garden Never Ending Pasta a IHOP’s All-You-Can-Eat Pancake propagácia, Crabfest by sa ľahko mohol odísť ako ďalšia kýčovitá dohoda určená na to, aby si mohla jesť všetky jedlá. A zatiaľ čo určite dostanete bang za váš buck s takmer všetkým pokrmom, ktoré si objednajte, Red Lobster je letné Crabfest špeciálne je vlastne celkom jedinečná príležitosť, ako dostať svoj krab opraviť. Od fanúšikov sviatočného krabov, tu sú štyri dôvody, prečo by ste mali letos v lete smerovať do Červeného homára, okrem Cheddar Bay Biscuits (sú to skvelé, dobre?).

1. robí krab prístupný

Krab nie je vždy ľahké prísť, najmä ak nie ste na pobreží. Red Lobster prináša Crabfest do všetkých svojich 700+ reštaurácií v USA a Kanade. Dokonca aj viac, majú niekoľko druhov krabov, aby to skúsili.

2. Môžete skúsiť tri rôzne druhy krabov naraz

… Vrátane krabov Dungeness, krabov snehu a krabov severného pacifického kráľa. Tohtoročný nový Crabfest Combo je dodávaný s viac ako jednou librou Jumbo snehu kraba nohy, divoký-chytený krab Dungeness, a strana. Vraciaca tabuľka Dream Crab Lover je dodávaná s divokými krabovými nohami Jumbo Snow a krabovými nohami North Pacific King a Crab Linguini Alfredo a bokom. Ako som povedal, nebudete hladovať.

obraz

Čierny homár

3. Jedlá sú tak dobré

Ak nechodíte na čerstvé krabie, Red Lobster má niekoľko krabov top-pokrmy, ktoré sú k dispozícii len počas Crabfest taky. K dispozícii sú krabice s vrcholom plnené krevety a misky z lososa a krabovitá tilapia, plus doska Ultimate Surf & Turf s krabím nalepeným morskými plodmi – plnenými krevetkami, steakom z hovädzej sviečkovej, zemiakovou kašou a bokom. Väčšina talířov je medzi 25 a 40 dolárov, čo je dosť dobrý obchod pre toľko krabov. Ďalšie najdôležitejšie udalosti – Panko-kŕmené kraba kousne predjedlo a Rogue Wave margarita.

4. Objednávate ryby s udržateľným zdrojom

Časť dôvodov, prečo je krab veľmi ťažký a je drahšie, sú obmedzenia, ktoré sa dajú na ich zachytenie. Ale aj napriek tomu, že počas Crabfestu potrebujete dostatočne rozsiahly inventár, používa Red Lobster iba sledovateľný, udržateľný a zodpovedne zdrojový krab – vrátane niektorých chytí chlapíkov Deadliest Catch! Viac o ich záväzku k trvalej udržateľnosti si môžete prečítať na svojich internetových stránkach.


obraz
Con Poulos

VOPRED OBJEDNAŤ TERAZ Delish Cookbook, 30 dolárov, indiebound.org