Jeseň je skvelé pre mnohé báječné dôvody: Starbucks ‘Tekvica Spice latte robí triumfálny návrat, Dairy Queen je tekvica Pie Blizzard bude jeho návrat ako septembra Blizzard mesiaca, a Dunkin Donuts prinesie späť tekvica a javor-ochutený pochúťky. Ak chcete pridať k všetkým týmto lahodným jesenným jedlom, Cracker Barrel práve oznámil, čo bude na jesennom menu a znie to šialene dekadentné.

Cracker Barrel sušienky sú skoro legendárne. Reťazová ruka robí približne 522 tisíc cmartových sušienok každý deň a pravdepodobne to bude robiť ešte viac vďaka ich novým prírastkom. Rozšírená ponuka “Tried and True Made New” bude k dispozícii na vybraných miestach Cracker Barrel v celej krajine. Teraz až do 7. októbra bude ponuka na jeseň zahŕňať parmezán Crusted Biscuit Pot Pie, Biscuit francúzsky toast a Buttermilk Biscuit Beignets.

Parmezán Crusted Biscuit Pot Pie je vybavený nadmernou cmarovou sušienkou s kôrou z parmezánov. Hrniec sa naplní kurčaťom, hráškom, mrkvou, zelerom a cibuľou, všetko v krémovej omáčke pripravenej na korenie a tymian.

obraz

Cracker Barrel Old Country Store, Inc.

Ak hľadáte niečo sladké, choďte na Biscuit French Toast. Liečba obsahuje aj sušienky cmaru, tentokrát však boli namočené, upečené a zakončené sladkým topánkom.

Alebo sa môžete rozhodnúť pre svoj Buttermilk Biscuit Beignets, ktoré sa podávajú s maslovou omáčkou z pekanového džúsu.

obraz

Cracker Barrel Old Country Store, Inc.

V ponuke na jeseň sa nachádza tiež Pumpkin Pie Latte, ktorý je doplnený šľahačkou, škoricou a inými koreninami. Pretože to, čo padlo bez PSL, nakoniec?

obraz
Con Poulos

VOPRED OBJEDNAŤ TERAZ Delish Cookbook, amazon.com