Aktualizácia, 1/31: Spoločnosť M & Ms vydala svoju úplnú reklamu na Super Bowl, kde hrá Danny DeVito, ktorá hrá červenú M & M v ľudskej podobe. Červené a hnedé M & M sa sťažujú na to, ako ich ľudia neustále chcú jesť, ale Red nájde šťastie a chce sa stať človekom. Stane sa DeVito a nikto ho už nebude chcieť jesť, ale ten penny prestane byť taký “šťastný”.

“Pri odovzdávaní pre človeka, ktorý stelesňuje osobnosť nášho Red M & M’s spokescandy, hľadali sme niekoho, kto je známy tým, že má sarkastický zmysel pre humor a vedomosti – všetko vtip – Danny DeVito bol dokonalý ľudský zápas, ” Allison Miazga-Bedrick, riaditeľ značky M & M, uviedol v tlačovej správe.

Samozrejme, že reklama neobsahuje žiadne plávanie v čokoláde, ale úplne divná reklama na teaser bude vysielať počas prezerania Super Bowl v nedeľu, tak ľudia vedia, čo dostávajú.

Pôvodný príspevok, 1/23: Pokiaľ ide o reklamy Super Bowl, “obyčajné” ide priamo z okna. Firmy vytiahnu všetky stopy, aby získali vašu pozornosť, a zatiaľ tento rok nie je nič iné. Danny DeVito spolupracuje s M & M a posúdi podľa náhľadu – predstavenie kúpeľa herca v roztopenej čokoláde – veci sa dostanú divne.