Keď si predstavíte príbeh o pôvode intergalaktického darebáka / srdcového srdca / hlbokého hlupáka, určite premýšľate nad Dennym. Je to tak blízko, ako obyvatelia Zeme sa môžu dostať do šerednej kantíny, viete, ak nahradíte lasery s Grand Slams a cudzie pesničky s jemným jazzom.

Denny's Solo burger

Denny

Dobre, takže pripojenie nemusí byť úplne zrejmé, ale LucasFilm je spojiť sa s reťazcom reštaurácie pre špeciálnu spoluprácu viazanú na Solo: Príbeh Star Wars. Partnerstvo zahŕňa obchodné karty s limitovanou edíciou, ktoré obsahujú postavy filmu, ako aj exkluzívne menu. Niektoré jedlá sú len kreatívne nazvané rebrands tradičných jedál, ako je Lamspeed Slam – v podstate Fit Slam zložený z miešaných vajec s špenátom a hroznovými paradajkami, podávané s morčacie slaninou, ovocím a anglickým muffinom. Ale skutočným showstopperom je Co-Reactor Pancakes.

Denny's Solo Pancakes

Denny

Využíva Dennyho nový recept na palačinky, ktorý obsahuje podmáslí na vlažnejšie flapjack a je doplnený jahodami, jahodovým sirupom a šľahačkou. Znie to obyčajne, že? Potom vám odovzdáme citrusovú omáčku a Crystal Crunch Rocks, aby ste si obložili jedlo. Ako sa ošúchaná, kyslá omáčka zasiahne skrútenými skalami, začnú sa zasypať a vyskakovať, podobne ako Pop Rocks. Náhle raňajky sú čiastočným vedeckým experimentom.

Pridanie popping candy do jedla sa stalo trendom rýchleho občerstvenia v posledných niekoľkých mesiacoch, s Taco Bell pridáva to slushies a burritos, a Dippin ‘Dots pridáva ich do ich zmrzliny. Denny sa nezastavil s palačinkami – reťaze tiež umožňuje ľuďom pridávať stranu Crystal Crunch Rocks do akéhokoľvek mliečneho mlieka, a tak aj šumí a praskne.

Denny's milkshake
Denny

Tieto jedlá, rovnako ako gulášová pečená omáčka slathered Blaster Fire Burger a Two Moons Skillet (spoiler: “mesiace” sú vajíčka), sú k dispozícii teraz, aj keď film nezaútočí do divadiel do 25. mája. už boli upozornení na to, že nebudú na menu navždy, aj keď, ak vaša jazda nie je rýchlejšia ako Millennium Falcon, radšej sa dostanete do reštaurácie, stat.

Nasledujte Delish na Instagram.