Gracelyn Griffin (okrem toho, že má naozaj rozkošný názov) bude vždy mať “zábavnú skutočnosť o sebe” za tie nepríjemné hry na rozbitie ľadu. Narodila sa v Chick-fil-A.

Za Popsugar, Falon Griffin začal mať kontrakcie v noci 17. júla. Na ceste do nemocnice sa ona a manžel Robert Griffin zastavili na Chick-fil-Ato, aby zanechali svoje dve dcéry s rodinným priateľom. Mamička, ktorá mala byť, bola už v práci a potrebovala využiť toaletu pred tým, ako odíde do Fakultnej nemocnice v San Antoniu, Texas. Bolo to po 10:00, takže reštaurácia bola zatvorená, podľa príspevku na Facebooku od Roberta.

Pár sa rozbil na pohári a dovolil do Chick-fil-A zamestnanec, ktorý viedol Falona do toalety. Začala kričať, kedy sa Brenda Enriquez, riaditeľ obchodu, kričal za Roberta. Brenda povedal KSAT, “Chcem zavolať 911, otvorím dvere a ona len kričí.” Robert pribehol von z Falon z vonku, kde vysielal ostatné dcéry.

V tom bode nebolo v nemocnici, ako bolo naplánované. Robert povedal KSAT, “Pozrel som sa na ňu a povedal:” Budeme to robiť hneď tu, práve teraz. “Falon si spomína, že je v nesnesiteľnej bolesti a obáva sa, že ona a dieťa sú obidva považované za vysoko rizikové počas tehotenstva.

Otec však prišiel a podarilo sa mu darovať Gracelyn bez predchádzajúcich lekárskych zručností. Púderová šnúra dieťaťa bola dvakrát zabalená okolo krku, ale Robert sa jej mohol zbaviť a zachrániť ju Popsugar. Za menej ako 10 minút prišla EMT a priniesla rodinu do nemocnice.

obraz

YouTube.com / KENS 5

Čoskoro Gracelyn mal športové rozkošné ružové onesie, ktoré hovorí “malý nugget”, ktorý Falon a Robert kúpili mesiace pred svojim prekvapením Chick-fil-A narodenia.

Hoci Gracelyn, ktorý sa narodil v Chick-fil-A, nebol perfektný per se, kurací retiazka ponúkla rodinné benefity, ktoré by mal každý fanúšik Chick-fil-Závist. Za Popsugar, Gracelyn má potravu od Chick-fil-A po celý život a zaručenú prácu, keď skončí 14. Taktiež, reťaz im dáva prvý narodeninový pár, ktorý sa zaoberá Chick-fil-A.

Gracelyn nemôže naozaj využiť prínosy, ale viete si predstaviť, že raz si získate CHICK-fil-A FOR LIFE? To by mohlo byť len najlepší deň vôbec.

obraz
Con Poulos

VOPRED OBJEDNAŤ TERAZ Delish Cookbook, amazon.sk