Predtým, než sa na ľadu a zmrzlinu s infúziou kvapalného dusíka prevalila, boli tam Dippin ‘Dots. Značka zmrzliny, ktorú začala mikrobiológ s talentom na kryogénnu technológiu už v roku 1988, sa tento rok stane 30 rokov. Ak chcete oslavovať, spustili novú ovocnú chuť, ktorá praskne v ústach. Ak máte radi Pop Rocks, bude to vaše džem.

obraz

Dippin ‘Dots

Frozeti Confetti je druhá príchuť Dippin ‘Dots, ktorá zahŕňa popínavé bonbóny, prvé je Rockin’ Cherry Ice. Zatiaľ čo vo vnútri sú modré, červené, oranžové a biele kryštály, dve príchuťou sú citrón a modrá malina. Chuť je súčasťou kategórie ľadu Dippin ‘Dots spolu s ďalšími ovocnými a kyslou chuťou, ako je vápno a oranžová. Redaktori, ktorí ich skoro ochutnali, povedali, že sú prekvapivo príjemní a pripomenuli im cukrovinky.

Pravdepodobne ste zvykli vidieť Dippin ‘Dots v nákupných centrách a zábavných parkoch, ale aj digitálne. Spolu so samostatnými predajňami môžete zakúpiť niekoľko chutí Dots online za 50 dolárov za vrecko. Hromadné vrecká obsahujú 30 porcií zmrzliny, 30 plastových lyžičiek a 30 plastových pohárov. Nie je to úplne ekologické, ale ideálne, ak ju podávate na večierku (alebo len nenávidíte robiť jedlá).

obraz
Dippin ‘Dots

Chuť tridsiateho výročia je možné zakúpiť online alebo v obchodoch spolu s ďalšími klasikami Dippin ‘Dots, ako Banana Split, Cookies’ n Cream a Rainbow Ice.

Nasledujte Delish na Instagram.

Stiahnite si Delish aplikácie.