Zvážte toto vaše oficiálne pozvanie jesť toľko churros, ako môžete získať svoje ruky na: Ako súčasť Pixar Fest, Disneyland vytvoril Churro Challenge, a je to v podstate vychystávanie lovu na dezerty.

Odteraz až do 8. júna môžu držitelia ročných pasov vyzdvihnúť mapu 5 USD na ktoromkoľvek zo zúčastnených vozíkov churro. Mapa vás prevedie štyrmi predajcami v celom parku, kde budete vyzvaní, aby si objednali špeciálne churro.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

���� 2018 AP Churro Challenge .. KOMPLETNÝ! ���� naozaj, nikdy nemám jesť toľko churros znovu v mojom živote .. ����♀️�� Mapa je 5 $ k dispozícii na churro vozíky, a dostanete svoje tlačidlo na konci v AP rohu v DCA, keď ste ‘hotovo! ��man Nemôžem čakať na vás všetkých vidieť video! ������ #pixarfest #churrochallenge #churros #churroholic #churroslocos

Príspevok zdieľaný spoločnosťou KT�� (@ktthedisneybear)

Toto sú obmedzené vydanie churros, ktoré budú na vašom radare:

Coco Churro

obraz

S láskavým dovolením Walt Disney World

Na základe najnovšieho filmu spoločnosti Pixar sa čokoláda Coco Churro podáva s mexickou omáčkou z čokoládovej omáčky. Nájdite to na Frontierland Churro Cart.

Kevinovo Churro

Zobraziť tento príspevok na Instagram

AP Churro Challenge! , , , #kevinschurro #apchurrochallenge #churro #disneyland #disneyap #foodsofdisneyland #disneygram #instadisney #pixarfest

Príspevok, ktorý zdieľa Adrian (@ adrian_b81)

Nie všetky churros sú škorica. Kevinovo churro má namiesto toho povlak s citrónovým cukrom a rozdrvené ovocné štrk. Je k dispozícii na námestí Churro Cart na Hlavnej ulici.

Presto Rabbit Churro

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Mrkvový koláč churro je tak báječný! ���� Chutí ako pravidelné churro, ale smotanová omáčka zo smotanového syra to urobila veľkolepou! �� Nájdete to na vozíku churro na námestí New Orleans v blízkosti strašidelného kaštieľa. Priblížte zobrazenie jasu! ✨ Teraz to je Disney magic! Vyznanie: Len jedna mama Disney Hawai’i miluje mrkvový koláč • • #disneyland #happiestplaceonearth #pixarfest #pixarfestfood #disneyeat #disneyfood #disneyfoodie #churros #churrochallenge #churrosmagazine #carrotcake #carrotcakechurro #dailydisneytrends #foodsofdisneyland #fromhawaiitodisney #disneyhawaiimoms ����

Príspevok zdieľaný Disney Moms z Hawai’i �� (@disneyhawaiimoms)

Churro Cart z New Orleans Square je domovom Presto Rabbit Churro, tzv. Mrkvového koláča, ktorý je dodávaný so smotanou omáčkou na smotanový syr.

Mravce na log Churro

obraz

S láskavým dovolením Walt Disney World

Churro vozík v Bug je krajina pravdepodobne najchudobnejšie churro banda: Táto kobliha ľadová tyčinka je pokrytá v cereáliu kakao Krispies.

Pre každé kúpené churro dostanete na svoju mapu nálepku. Ak si kúpite všetky štyri, môžete to priviesť do AP Corner v Paradise Gardens, aby ste vykúpili Mike a Sulley-ozdobený pin gratulujúc vám na dokončenie výzvy.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Kto bude robiť AP Churro Challenge? Toto je také roztomilé tlačidlo! Vďaka @ alldisney.55 za zdieľanie! #churro #churrochallenge #apchurrochallenge #disneyland #disneylandresort #pixarfest #pixarfest #disneybutton #dlr #dca

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Disneyland Anaheim (@disneyland_allfun)

Teraz, ak ste nie ročného držiteľa a nie ste úplne pripravení vyčerpať veľa peňazí na členstvo, môžete sa naďalej zúčastňovať na vašej vlastnej verzii churro challenge – jednoducho nedostanete na konci žiadnu voľnú výmenu.

Nasledujte Delish na Instagram.