Máme osobitné miesto v našich srdciach pre produkty s tematikou potravín, ako sú plavky na klobúky a tento úžasný tortillový uterák, ale nič nás nemohlo pripraviť na vzrušenie, ktoré by sme pocítili po prvom pohľade na gauč v tvare pizze. Domino, kráľ dodávky pizze, priniesol úžasnejšiu podobu v podobe Pizza Boy Sofa – príjemnej polkruhovej podložky, ktorá sa podobá masívnemu plátku pepperoni pizze. Slávne ležadlo sa objavilo na hudobnom festivale Isle of Wight v minulom mesiaci v Spojenom kráľovstve ako miesto, kde sa fanúšikovia festivalu pokúšali vykopnúť, chytili niektoré za a zachytili fotky.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Toto je môj pohovka #pizza #isleofwight #dominos #docmartens #docs #sofa #festival #freepizza #pizza @ilonatmusic #dominosiow #food #leather #raybans #drmartens

Príspevok zdieľaný používateľom �� �� �� �� �� �� �� �� (@ktparkerbass)

Pohovka je vytrhávaná s podsadenými, sýtnymi grafikami, rozptýlenými “pepperoni” a nafukovacou “krustovou” operadlom okolo vonkajšieho okraja. Vankúše hodené s logom Domino sú dokonalým dôkazom, že každý narkoman, ktorý doručuje, bude chcieť spěchať. To prináša úplne nový význam pre “pohodlie jedla”.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Nové topping 4 #dominosiow #pizza ��������������

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Lyndell (@itslyndell)

Región Spojeného kráľovstva neprejavil žiadne známky predávania týchto krás, ale víťazom víťazov sa podarilo získať tento týždeň bezplatne prostredníctvom súťaže sociálnych médií. Môžeme len dúfať, že Domino bude variť viac, aby ste konečne mohli dokončiť dotváranie vašej obývačky dekorácie. Jedzte svoje srdce, West Elm.

Nasledujte Delish na Instagram.