Pamätaj si na deň pyžamá v základnej škole – raz za rok bolo úctyhodné, dokonca aj ako sedemročné, aby si urobil nejakú prácu v tvojich jammách? No, to je to, čo bude každý deň, ak budeš skóre jedného z tisícov nových pracovných miest Williams-Sonoma práve vyslaný.

Úradníci z obchodu s domácimi spotrebičmi oznámili, že zamestnávajú približne 3 500 sezónnych zamestnancov v oblasti služieb zákazníkom, pričom každý týždeň sa začne s približne 200 flexibilnými pracovníkmi od polovice októbra. Práca vyžaduje veľa sedenia u počítača – asi 30 až 50 hodín týždenne, hovorí Williams-Sonoma – ale pripomeňme si to: Môžete to urobiť vo vašom pjs.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

“Práca” z domu. ☕️���� ��: @samsonthedood #Monayz #outofoffice #itme

Príspevok, ktorý zdieľa Williams Sonoma (@williamssonoma)

Existujú určité kvalifikácie, ale nie je ťažké ich zasiahnuť: Musíte mať prístup k vlastnému stolnému alebo prenosnému počítaču a vysokorýchlostnému internetu a webovej kamere na živú virtuálnu interakciu. Musíte tiež žiť v priebehu jednej a pol hodiny služby Williams-Sonoma Customer Care Center.

A teraz za peniaze. Budete platiť za trojtýždňový tréning v domácnosti, ktorý vyžaduje práca (plat okolo 12 USD za hodinu) a dostanete veľkú zľavu – 40% zľavy na vybraný tovar. Ako vzdialený zamestnanec máte aj naďalej motiváciu zamestnancom v obchode, rovnako ako prístup k programu pre rozpoznávanie zamestnancov a pridružené súťaže a udalosti.

Práve teraz stránka Williams-Sonoma inzeruje prácu z domácich pozícií v Texase, Gruzínsku, Ohiu, Oklahome a Arizone, ale v nadchádzajúcich mesiacoch očakáva viac..

obraz
Con Poulos

VOPRED OBJEDNAŤ TERAZ Delish Cookbook, booksamillion.com