Len dva dni po Halloweenu je strašidelný deň prakticky starodávnou históriou, pretože obchodné domy rozvíjajú svoje dekorácie a darčekové darčeky, reťazce rýchleho občerstvenia debutujú s novými zimnými časopismi a Leslie Knopes na svete začínajú spievať vianočné koledy – všetko dobre pred Deň vďakyvzdania.

obraz

gifrific

Ale nejako to predčasné prázdniny dovolenky je upokojujúce a úplne chutné. Takže na päty slávneho červeného pohára Starbucks a zbrusu nového Holiday Spice Flat White, Dunkin ‘Donuts uvoľňuje nie len jeden, ale dva nové slávnostné pečivo.

Úsmev po celom svete, Snickerdoodle Croissant Donut je naplnený cukrovinkovým maslovým krémom, vysušený námrazou a spŕchol v streuselovej špičke. Potom je tu námestie Caramel Cheesecake Square, ktoré je naplnené krémovou výplňou z tvarohu a zakončené karamelovou polevou a čokoládovo-karamelovým pohárom.

obraz

Karamel Cheesecake námestí (vľavo) a Snickerdoodle Croissant Donut (vpravo)
Dunkin Donuts

Tieto sladké pochúťky prichádzajú tak, ako DD posilňuje svoje raňajkové menu s tonami a tonou slaniny, vrátane kandizovaného slaného sendviča s čiernym korením, kobyliek s jačmennou kukuricou a dokonca aj klobások plnených údenou slaninou. Navyše kávový reťazec prináša tri zimné kávu: snickerdoodle, cukerné pečivo a mätu peppermint – všetky dostupné ako horúce, tak aj ľadové. Môžete dokonca objednať latte, cappuccino alebo nové macchiato s hitom dovolenky chuť.

Nasledujte Delish na Instagram.