Kým kniha Anthony Bourdain z roku 2001 Kuchyňa dôverné: Dobrodružstvo v kulinárskej podbradke šokoval väčšinu reštaurácií, jeho žiarivé komentáre k šéfkuchárovi Le Bernadinovi Ericovi Ripertovi vyvolali celoživotné priateľstvo.

V roku 2012 povedal Ripert pre magazín Hamptons Magazine, ako sa dvaja stali priateľmi: “Sedemdesiatpäť percent priemyslu hovorilo, je to škandalózne” a “ten chlap je hanba”. Potom časť priemyslu hovorila: “je to génius.” Zavolal som mu a povedal: “Čítal som tvoju knihu a rád by som ťa poznal. Prišiel by si na obed?” To bolo prvýkrát, keď som sa stretol s Anthonymom a odvtedy sme boli priateľmi. “

obraz

Getty Images

Dvaja boli vo Francúzsku spolu tento týždeň, zatiaľ čo Bourdain natočil epizódu pre svoju show, Neznáme časti. Niekoľko dní po tom, čo sa dvaja zúčastnili jazdy na bicykli s posádkou show, Bourdain bohužiaľ bol nájdený mŕtvy. Podľa správ CNN Ripert našiel Bourdain nereagujúci v hotelovej izbe v piatok ráno.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Rolling ako dieťa v #alsace Baví sa #osmo a #anthonybourdain na #party neznáme #lifeontheroad #bikedate ��: @romerocker

Príspevok, ktorý zdieľa Todd Liebler (@toddliebler)

Hodinu po ohromujúcom oznámení oznámil Ripert vyhlásenie o spoločnosti Bourdain:

“Anthony bol drahý priateľ, bol to výnimočný ľudský človek, tak inšpirujúci a veľkorysý, jeden z veľkých rozprávačov nášho času, ktorý sa spájal s toľkými ľuďmi, želám mu pokoj.Moja láska a modlitby sú so svojou rodinou, priateľmi a milujú ty. “

Ak vy alebo niekoho, koho poznáte, potrebujete pomoc, zavolajte národnú službu Lifting Prevention Suicide na 1-800-273-TALK (8255).

Nasledujte Delish na Instagram.