Perníkové domy môžu byť cvičením v pokore: nádherné sú často tak tvrdé, že riskujete roztrhnutie zuba, aby ste ich mohli jesť, a tie, ktoré 90 percent z nás skúšajúci každý pokus o smrteľníkov každú sezónu často vyzerať skôr ako Pinterest #nailedit mem. Napriek tomu to nie je prázdninová sezóna bez vône tých zákuskov s korením a skořicami.

Halo Top Creamery musí vziať na vedomie. Výrobca zmrzliny, známy svojimi nízkokalorickými, vysoko bielkovinovými pintmi, práve spustil chuť inšpirovanú sezónnym obľúbeným názvom Gingerbread House.

svätožiara Top

Halo Top

Na rozdiel od skutočného riešenia, nebudete potrebovať výlet po zubnom lekárovi po tom, čo ste ho zobrali (aj keď spoločnosť odporúča, aby ste ho zotavili na niekoľko minút, aby ste zjemnili, a získali takú textúru čerstvú z košíčkov). Zmrzlina je pokrytá zázvorovými kúskami a vírom polevy, ktoré odrážajú chute, ktoré vyrastali počas prázdnin. Mínus kvapky samozrejme kvôli tomu, že zatiaľ čo Halo Top sa rozpadá v bizarnej (nezabudnite, že dystopian robot ad?), Nie sú sadistické.

Každý pint balenie 360 ​​kalórií a 20 gramov bielkovín, v porovnaní s asi 340 kalórií, v priemere, za 3-unca perník muž cookie.

Táto správa prichádza len niekoľko dní po tom, čo spoločnosť Halo Top oznámila svoj prvý obchod s tekutými a maltami, ktorý sa otvorí 15. novembra v Canoga Parku v Kalifornii v mall Westfield Topanga. Na oslavu ukladá denne zadarmo zmrzlinu, vrátane nového jemného servírovania.

svätožiara Top

Halo Top

Perníkový dom nebol v počiatočnej ponuke obchodu, ale uvidíte ju v obchodoch s potravinami po celom svete neskôr tento mesiac. Ak nemôžete čakať tak dlho, môžete si kúpiť pintovanie od dnešného dňa na icecreamsource.com.

SÚVISIACE VIDEA:

Nasledujte Delish na Instagram.

Stiahnite si Delish aplikácie.