Josh Hochschuler strávil v uplynulom roku posadnutosť nad ovocím: Čo je perfektný pomer pre vytvorenie baru, ktorý je krémový, nie ľadový – bez mliečnych výrobkov? Ako by mali byť ovocné kusy? A čo je najdôležitejšie, ako získať perfektný mramorový vír v popovej strave Colada, takže ľudia môžu povedať, že je to zmes jahôd, ananásov a kokosových orechov?!

Pravdepodobne to nie sú veci, ktoré ste kedy uvažovali, natož venovali rok vášho života, ale znova, väčšina ľudí nie je Hochschuler. Predtým, než sa ovocné škvrny stali jeho jediným zameraním, bol zakladateľom spoločnosti Talenti, ktorá je známa tým, že vyrába zmrzlinu, ktorá je tak krémová ako druh, ktorý nájdete na uliciach Talianska. Teraz, keď spoločnosť Unilever vlastní Talenti a má viac voľného času na svojich rukách, Hochschuler začína úplne nový obchod: Solero, rad zmrazených, drvených ovocných tyčí.

Solero Fruit Pops

Solero

Inšpirovaný svojimi cestami v Južnej Amerike, Hochschuler a jeho tím sa podieľali na vývoji chutí, ktoré by ochutnali sladkú bez umelých chutí a farieb, vytvárajúc bary, ktoré sa pohybujú na 45-120 kalórií. Prinesol na troch líniách pod značkou – organické drvené ovocné tyčinky, prírodné ovocné tyčinky a prírodné ovocné škvrny – v zmesi tradičných latinskoamerických príchutí, ako je mango a kokosový orech, rovnako ako americké obľúbené ako citrónové limetky a jahody.

“Chceli sme tiež posypať viac šéfov inšpirovaných šéfkuchárom, ako je Strawberry Colada, ktorá má tri rôzne chute,” vysvetlil Hochschuler. “Mám tendenciu kombinovať inšpiráciu z mojich ciest do zahraničia, premýšľam nad vecami, ktoré môžem zdieľať so Spojenými štátmi, a zároveň majte na pamäti, čo chce a oceňuje americký spotrebiteľ.”

Ak názov je známy, je to preto, že Solero je založená spoločnosť v zahraničí. Ak očakávate rovnakú liečbu, premýšľajte znova. Hochschulerovi sa páčilo meno – ako ľahko sa vyslovuje, ako to vyvoláva obrázky letného času – a tak to licencoval. Potom úplne prepracovali tyče, označenie a balenie.

Solero objavia a bary budú v nasledujúcich týždňoch zasiahnuť obchody s potravinami po celom svete, ak už nie sú v supermarkete blízko vás. Pozrite sa na solero.com, aby ste sa dozvedeli viac.

Nasledujte Delish na Instagram.

Stiahnite si Delish aplikácie.