Rovnako ako ten priateľ, ktorý začne plánovať svoj pennywise kostým už v júni, Dunkin ‘Donuts sa nehádne, keď príde na Halloween. V tomto roku sa značka dostala von a prebudovala celý svoj koberec, aby sa dostala do ducha.

Všetky svoje drobnosti dostávajú nové mená. Dokonca aj tradičné, ako glazovaná a dvojitá čokoláda, sú dočasne premenované s názvami ako Ghoulish Glazed a Choc-O-Lantern. Niektoré z nich dostávajú mierne upgrady, ako napríklad krém naplnený krémom Boston Cream, ktorý sa rozplýva pomarančovou polevou nad čokoládovou polevou a opätovne zakrýva Boston Scream.

boston Scream Donut

Alexa Payesko

Želé kobliha, ktorá vylučuje červené želé, bude známa ako upírska radosť, a ak je prášok, ktorý je viac váš štýl, môžete dostať jeden pokrytý oranžovo-tónovaný práškový cukor. Nazýva sa to úplné Mesiac. (Alternatívne sa verzia naplnená vankúšovým krémom nazýva Nilla Nightmare.)

upír's Delight Donut

Alexa Payesko

Ale ruky nadol, pečivo, ktoré bude tento mesiac prevziať váš feed Instagram, je novým Spider Donut. Je to klasický kruhový koberec s matnou oranžovou polevou, na ktorej je zakončená čokoládovou čokoládou a čokoládovými mrholenými nohami. Ak dizajn sám nedostane vás, schopnosť skóre bonbónu a bonusovú koblihu určite bude.

pavúk Donut

Hearst Digital Media

Reťaz bude tiež predávať balenia po 10 kusoch za 1,99 dolárov v zúčastnených obchodoch, uviedol zástupca značky.

Nilla Nightmare Donut

Alexa Payesko

Každý Dunkin bude vyzdobený pre All Hallows Eve, ale tiež si všimnete ďalšiu funkciu v obchodoch: Program “Community Cups” sa vracia do piateho roka a vyzýva ľudí, aby darovali Nadácii Joy in Childhood, a ďalšie služby pre deti v núdzi.

Nasledujte Delish na Instagram.

Stiahnite si Delish aplikácie.