Dunkin ‘Donuts spúšťa ponuku inšpirovanú galaxií, ktorá je dnes plná dvoch nových Coolattas zmiešaných, aby vyzerali ako hmlovina a kobliha pokrytá viacfarebnými popcinkami, ktoré znie naozaj mimo tohto sveta.

kométa Candy Donut

Dunkinov šišky

Spodná časť kométy Candy Donut je obyčajný kobylkový koberec s bielou polevou, ale na vrchole nájdete výbuch modrých, fialových a ružových popkadávok, ktoré majú chuť ako vajcia.

kozmický Coolatta

Dunkinov šišky

Okrem kometového kobylka, nie je tu len jeden, ale dva (!!!) rozdielne Cosmic Coolattas. Každá z nich je zmesou dvoch rôznych vôní, ktoré sú navzájom zvlnené, aby vytvorili efekt podobný hmlovine.

Kozmetická bavlna Candy Coolatta je zbrusu nová bavlna s príchuťou Coolatta doplnená o modrú malinku, zatiaľ čo Cosmic Pineapple Coolatta je zmesou novej ananásovej chuti s modrým malinom.

Ako bonus všetci malí Coolattas v akejkoľvek vôni – vrátane nových vínnych cukríkov a ananásových príchutí – budú mať len $ 2 až 27. mája.

Ale to nie je všetko. Dunkin ‘Donuts tiež prináša naspäť Sandwich Smoked Spaghetti Breakfast za obmedzený čas od dnešného dňa. Obľúbený fanúšik je vyrobený z vajec, syra a rozdelenej klobásy podávanej na anglickom muffinovi. V priebehu rokov Dunkin ‘Donuts vydal verzie obmedzeného vydania tohto rovnakého sendviča v kuracích jablkách a pikantných klobásach verzie pre krátke časové obdobia.

Všetky tieto nové položky menu môžete nájsť od dnešného dňa na vybraných Dunkinových šišiakoch po celých Spojených štátoch, kde budú k dispozícii na obmedzený čas.

Nasledujte Delish na Instagram.