Buddy Valastro, hviezda série TLC Cake Boss, je známy pre remeselné pre-top topánky a cukrovinky pre klientov po celej krajine. Ale jeho žena, Lisa, nemala ani stopu, že pracuje na svojom špeciálnom tortu, práve pre ňu.

V nadchádzajúcej epizóde seriálu WE Tv Oslavy Davida Tutery, Buddy vyzýva Tuteru, aby mu pomohla pre Lisu prekvapiť. Podľa popisu zo siete robí z Tuteryho zamestnancov ostýchaný prekvapenie a jeden z najnovších zamestnancov spoločnosti Tutera, Ryan, je zodpovedný za doručenie vlastného tortu na párty v jednom kuse.

V exkluzívnom klipu poskytnutom spoločnosťou WE Tv, zdá sa, že strana odišla bez ťažkostí. Lisa sa zdá úplne šokovaná a dokonca aj zmätená, že na svoju česť dostala celú večierku. Keď vstúpi, dokonca začne tlieskať, za predpokladu, že prekvapenie je pre niekoho iného. “Nikdy som si nemyslela, že by som mala túto reakciu z Lisy,” povedal Buddy. “Je to neoceniteľné.”

Buddy dal krásnu reč na počesť Lisy. “Bol som s Davidom počas leta, povedal som mu, aký máš na mysli pre mňa a koľko robíš pre mňa a ako nemôžem byť človek, ktorý som dnes bez teba,” povedal. “Viem, že keď začali Cake Boss a všetko, mali sme naše vzostupy a pády a naša láska bola testovaná, ale cez to všetko nie je lepší človek, niekto, koho milujem viac, a toto je trochu cesta pre ja vám ďakujem. ”

Lisa dokonca získala tortu navrhnutú okolo jednej z jej vášní: topánky.

kámoš Valastro and his wife Lisa

WE TV

Môžete sledovať celú epizódu počas premiérovej sezóny Oslavy Davida Tutery, ktorý sa uskutoční 27. apríla o 10.00 hod. Východnej a tichomorskej oblasti na WE Tv.

Nasledujte Delish na Instagram.