Giada De Laurentiis je jedným z najznámejších kuchárov sveta, čo dokazujú jej početné reštaurácie, deväť kuchárskych kníh a jej práca na výstavách ako Food Network Star a Giada v Taliansku. Ale jej neuveriteľná pracovná etika sa ukázala ako inšpirovaná rodinnou tragédiou.

Šéfkuchár sa otvoril The Cut“Ako mám to urobiť” a odhalila, že jej hlavným zdrojom inšpirácie pochádza strašná rodinná strata. ako ľudia správy, De Laurentiis stratil svojho brata, Dino Alexander De Laurentiis, v roku 2003 melanómu a zmenil spôsob, akým žije jej život.

Giada sa otvorila o tom, ako zmenila Dino smrť:

“Prevzatie prestávky nie je pre mňa najjednoduchšie, pretože mám pocit, že keď nerobím niečo, potom strácam svoj čas., Rád by som vyťažil maximum z každej sekundy, ktorú mám.” Pred trinástimi rokmi bol môj brat, ktorý bol o dva roky mladší ako ja a kto som bol veľmi blízko, zomrel na rakovinu, uvedomil som si, že život je prchavý a môže byť odvezený kedykoľvek, mám pocit, že na tejto planéte som mal len obmedzený čas. aby ste sa čo najviac uzdravili, ako smutné, ako to môže znieť, je to pravda. “

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Chýba nám u! #family ❤️

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Giada DeLaurentiis (@ giadadelaurentiis)

De Laurentiis bol s Dinou veľmi blízko a dokonca žili vedľa seba ako dospelí. “Bol to človek, na ktorý som sa obrátil za všetko,” povedala ET v roku 2013. “Keď sa v mojom živote stalo niečo veľkého, keď sa stalo niečo zlé – hovoril by som mu 2 až 3 krát za deň.”

Jedným spôsobom, ako šéfkuchár udržiava pamäť svojho bratra nažive, je navštíviť miesto s výhľadom na oceán v Los Angeles. Dino tam strávil čas a De Laurentiis mal tam lavičku ako pamätník.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

3 amigos … potom & vždy! ❤ # tbt @ loader

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Giada DeLaurentiis (@ giadadelaurentiis)

Nasledujte Delish na Instagram.