Gordon Ramsay, napriek svojmu prekliate a temperamentnému záchvatu, je jedným z najobľúbenejších kuchárov na planéte. Možno je to jeho dokonalý, blond vlasy s posteľnou hlavou a jeho skvelá jemná strana Majster šéfkuchár Junior, alebo jeho šialené odhodlanie, ktoré robí Pekelná kuchyňa hostiteľa a svetovo uznávaného šéfkuchára tak kultového – nielen pre kuchárov, ale aj pre malé deti na Halloween.

Bez ohľadu na dôvod, sme šťastne posadnutí Ramsay a sme extatický nahlásiť, že bude hostiť videá varenie online. A ktokoľvek sa môže prihlásiť.

Vytvorená v spojení so štartovacím kurzom MasterClass, kurz kurzu na varenie obsahuje 20 lekcií, ktoré zahŕňajú vychystávanie ingrediencií, zručnosti v nožičkách a prezentáciu jedla, pričom si žiakov podľa svojich vlastných receptov na ravioli homára, hovädzie mäso Wellington a ďalšie, odroda správy.

Každá trieda, ktorá je oficiálne k dispozícii na začiatku budúceho roka, vám vráti pekné 90 dolárov, ale celý kurz bude trvať viac ako štyri hodiny výučby. To je veľa virtuálneho one-on-one čas s Ramsay.

obraz

Majster kuchár

“Toto nie je divadlo,” povedal Ramsay vo vyhlásení. “Chcem študentom pomôcť porozumieť tomu, čo robia, prečo to robia a ako môžu rozširovať svoje vedomosti a zručnosti v kuchyni.”

Okrem spoločnosti Ramsay spolupracuje MasterClass s výkonmi ako tenisová šampiónka Serena Williamsová, ocenený scenárista Aaron Sorkin, vyznamenaní speváci Reba McEntire a Christina Aguilera a legendárny herec Dustin Hoffman. Hádajte, že je čas, aby sme sa všetci vrátili do školy.

Nasledujte Delish na Instagram.