Keď sa niekto zmieňuje o Guy Fieriovej, čo je najpravdepodobnejšie, že sa dostane do tvojej hlavy? Mrázové tipy? Plameňové vyšívané bowlingové košele? Jablko-červené kabriolet valcovanie cez diaľniciach Ameriky počas Diners, Drive-Ins a Dives?

chlapík Fieri
Potravinová sieť / Giphy

Dobre, tak to je pravdepodobne všetko vyššie uvedené. Ale možno najviac synonymom pre meno Fieri je jeho ochranná známka “Donkey Sauce”, ktorá sa spomína v každom z jeho vystúpení na varenie, prináša vystúpenie v menu reštaurácií a stále zostáva záhadou pre celý svet. To je až doteraz.

Získajte viac GUY: Guy Fieri Food Cookbook, 17 dolárov; amazon.com

V nedávnom rozhovore s Thrillistom, hviezda Food Network odhalila, čo je naozaj v jeho podpisovej omáčke, čo bolo bezpochyby vyslovené na výlet do Flavortownu. A krátka odpoveď je, že je to jednoducho zmes maya.

“Ak to nazývame aioli, to robí to sexier?” spýtal sa počas rozhovoru. “Je to aioli.”

Jo, to je pravda. Najznámejšou zložkou Fieri je len vaša priemerná zmes cesnaku, majonézy, horčice, Worcestershire, soli a korenia.

“Volal som to Oslicová omáčka pretože sa na to musíte baviť. Je to kľúčová zložka v mnohých aspektoch potravín, “povedal.” Napriek tomu pravdepodobne nie je to najvýhodnejšie okrem chuti, pravdepodobne najmenej prospešné, ale má svoje miesto. “

Potom neskôr vysvetlil, že každé jedlo má miesto – ale stále musíte byť o nich choosy. “Vec vyberá, kedy, kde, ako, čo a prečo ich zjedete … takže ak to budete jesť, jedzte niečo naozaj dobré. Nechráňte čas na zmrznutú pizzu.”

obraz

Dobre. Najprv sa musíme zaoberať správou, že oslická omáčka je len aioli a teraz nenávidíš zmrznutú pizzu? Guy, rozbíjate naše lákavé, tajomné, posmešné srdce.

Nasledujte Delish na Instagram.