svätožiara Top

Halo Top

Zatiaľ čo všetci čakajú na to, že Starbucks opustí spoločnosť Pumpkin Spice Latte, spoločnosť s nízkym obsahom kalórií zmrzliny Halo Top Creamery sa dostáva do akcie, čím uvoľní perfektnú liečbu, ktorá môže konkurovať PSL. Od budúceho týždňa budete môcť v obchodoch nájsť šálky zmrzliny Pumpkin Pie.

Je to prekvapujúca sezónna chuť a okno, ktoré to skúša, je dosť krátke – do konca novembra máš podľa niektorého publicistu značky nejaké skóre. Tekvicová zmiešaná zmrzlina je pokrytá kúskami kôrovej kôry, takže je chutná rovnako ako klasický dovolenkový dezert, iba zmrznutý.

svätožiara Top

Halo Top

Celá pinta vám dá späť 360 kalórií, čo je jedna z najkrajších možností Halo Top (väčšina pintov sa pohybuje okolo 240 až 320), zatiaľ čo klasický tekvicový koláč dosahuje priemerne okolo 316 centier, podľa údajov USDA. Zmrzlina tiež urobila meno pre seba v rámci komunity fitness pre množstvo bielkovín, ktoré balenie, a táto chuť sa nelíši: 20 gramov na pinta, v porovnaní s asi 7 gramov na kus skutočnej veci. (Samozrejme, vyvolali určité obavy medzi odborníkmi na výživu, ktorí odporúčajú používať nízkokalorickú zmrzlinu s vysokým obsahom bielkovín ako náhradu jedla, ako niektorí ľudia urobili.)

Je to tiež nižšia kalórie ako veľká PSL, ktorá sa pohybuje na 380 kalórií a 14 gramoch bielkovín.

Táto správa prichádza asi týždeň po tom, čo spoločnosť Halo Top spustila sedem nových trvalých príchutí, vrátane karamelu macchiato, čokoládového banánu a dúhovky. Neexistuje žiadne slovo o tom, či sú v závode iné sezónne príchute, ale ako značka naďalej rastie, je to bezpečná stávka, že príde viac – najmä preto, že konkurenti ako Breyers a dokonca aj reťazce obchodov s potravinami, ako je Kroger, trend trendov zmrzliny.

Nasledujte Delish na Instagram.

Stiahnite si Delish aplikácie.