Zatiaľ čo v predajniach nie je žiadny nedostatok džúsových výrobkov – v poslednej chvíli sme našli skvelé 50 padajúcich chuťových nápojov na chvost – je tu niekoľko, ktoré stoja nad ostatnými, a medzi nimi je aj Hint Top Pumpkin Pie pint.

Prvýkrát spustený v minulom roku, kultová obľúbená zdravá zmrzlina zmieša zmrzlinu s koreninovým korením s kôstkovými kôstkami a má iba 360 kalórií v celej piti. Fanúšikovia to v minulom roku získali z obchodov s potravinami, takže nie je prekvapením, že sa to už druhýkrát vráti … nie preto, že by sme boli na jeho návrat menej spokojní.

Spoločnosť Halo Top dnes ráno oznámila, že pint s obmedzenou edíciou bude späť v obchodoch od začiatku septembra do konca novembra, pričom celonárodné maloobchodné predajne ako Walmart, Kroger a Target ju nesú. Šťastie pre všetky zdravé zmrzliny, Halo Top rozdáva ZDARMA pint kupóny na oslavu návratu.

obraz

S láskavým dovolením Halo Top

Teraz nastavte pripomienku kalendára: Počnúc polnocou 22. septembra a k dispozícii v čase, keď spotrebný materiál vyčerpá (čítaj: nie dlho), môžete vyraziť na halotop.com/new a vytlačiť kupón na bezplatnú pinta. To je ono! Žiadne stiahnuté aplikácie alebo súťaže, s ktorými sa môžete zaoberať. Jediná výnimka – obyvatelia Kalifornie, Colorada, Kansas, Louisiana, Nevada, Tennessee a Wisconsin nie sú oprávnení. Taktiež, ak dosiahnite kupón, máte len jeden deň, aby ste ho vykúpili. Naplánujte si to podľa toho!


obraz
Con Poulos

VOPRED OBJEDNAŤ TERAZ Delish kuchárka, booksamillion.com