Keď šéfkuchár celebrity Jamie Oliver dostal šancu vytrhnúť SUV s toľkými kuchynskými nástrojmi, ako by mohol snívať, nebol sa zdržať. Oliver pracoval s tímom špeciálnych vozidiel Land Rover, aby urobil to, čo je najpravdepodobnejšie najchladnejšie auto, aký môže mať milovník jedla a keď ho dal na Good Morning Britain, “Camping nebude nikdy rovnaký.”

Vozidlo má veľa úžasných funkcií, ale najlepší je pravdepodobne toaster, ktorý sa nachádza medzi sedadlom vodiča a spolujazdca vedľa prevodovky. Predstavte si, koľko by bolo lepšie cestné Pop-Tarts, ak by ste ich mohli zahriať! Ak máte viac toastu a želé druh človeka, tam je uviaznutie ukladanie za klimatické kontroly vpredu, prirodzene.

obraz

YouTube / Jamie Oliver

Vozidlo je vytrhnuté zozadu a dozadu. Pod kapotou je pomalý kuchárer a vyprážaná pečienka, ktorá vytiahne. Kola môžu slúžiť ako výrobcovia zmrzliny a maslačky a celý kuchynský pult vytiahne z kufra, spolu s umývadlom a dostatkom miesta na prípravu.

V tej istej oblasti sa nachádza vyťahovacia zásuvka a koš na korenie, nie príliš ďaleko od bylinných záhrad, ktoré visia zo zadných okien.

Akoby to nestačilo, je úplný dávkovač olivového oleja, ktorý dopadá z kufra, pretože nikdy nemôžete mať dosť EVOO. Úžasne, Oliver, jeho manželka a ich päť detí sa môžu všetci zapadnúť do auta, dokonca aj so všetkými zvonmi a píšťalkami. Sledujte Olivera, ako si pripravte večeru pre svoju rodinu pomocou svojho auta nižšie.